Anna Guzik 10 lat temu powiedziała "tak". Pokazała zdjęcia ze ślubu. "Trafiła kosa na kamień"

26 maja 2013 roku Anna Guzik wyszła za mąż za Wojciecha Tylkę. Z okazji 10. rocznicy ślubu aktorka postanowiła podzielić się z fanami na Instagramie kilkoma zdjęciami z uroczystości. W jakich okolicznościach poznała się para i jaki jest ich przepis na udany związek?

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Anna Guzik zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli Żanety Zięby w serialu "Na wspólnej". Gra w nim od 19 lat. Aktorka poznała swojego męża Wojciecha podczas kursu jazdy na snowboardzie. Tylka jest instruktorem, a przy okazji góralem z krwi i kości. Jak mówiła Ania w wywiadzie dla "Vivy!", Wojtek urzekł ją swoim uśmiechem. Połączyły ich wspólne zainteresowania i zgodność charakterów.

Zobacz wideo Lidia Popiel o związku z Bogusławem Lindą. Mówi o wolności i zdradzie

Guzik i Tylka świętują rocznicę ślubu. Pobrali się 10 lat temu

W maju 2013 roku Guzik i Tylka stanęli na ślubnym kobiercu. 3 lata później powitali na świecie bliźniaczki, a w 2017 kolejną córkę. Gdy gwiazda jest na planie zdjęciowym i kręci nowe odcinku serialu, zawsze może liczyć na wsparcie swojego męża, który zostaje wtedy z córkami. - Wojtkowi chyba wystarczą już cztery kobiety w domu. Czasami aż za bardzo, bo musi wyjść do garażu - wyznała w rozmowie z "Radiem Pogoda".

Z okazji 10. rocznicy ślubu Anna udostępniła na swoim profilu na Instagramie kilka zdjęć z uroczystości. Widać na nich Wojciecha w góralskim stroju, z kolei suknia aktorki to projekt Violi Piekut.

10 lat po ślubie... To już jest coś!
 

Anna Guzik i Wojciech Tylka. Jaki jest ich przepis na udane małżeństwo?

W wyżej wspomnianym wywiadzie Guzik przyznała, że oboje z mężem mają silne charaktery. - Trafiła kosa na kamień. Jeśli ja jestem upartą ósemką w skali od 1 do 10, to on jest dziesiątką - opowiadała. Między nimi zdarzają się kłótnie i gorsze dni, ale zawsze starają się dojść do kompromisu i nawzajem się wspierać. Oboje są uparci, więc cały czas się tego uczą i pielęgnują swój związek. - Dzięki miłości wszystko się udaje - powiedziała Ania. W komentarzach pod jej najnowszym postem posypały się życzenia i gratulacje od fanów.

Oprócz koloru włosów dużo się pani nie zmieniła.
Cudo taki ślub, wesele i stroje państwa.
Szok, że to już 10 lat!
Więcej o: