Tak wyglądają matki polskich gwiazd. Wspierają je w trudnych chwilach. "Gdyby nie Ty, nie byłoby mnie"

Dzień Matki to szczególny dzień, w którym nie tylko dziękujemy mamom za ich trud i wkład w nasze wychowanie, ale często pokazujemy je w mediach społecznościowych. Nie inaczej jest w przypadku polskiego show-biznesu. Sprawdzamy, kto stoi za sukcesem naszych rodzimych gwiazd.

Niektóre z nich są tak jak ich dzieci znanymi i publicznymi osobami, inne zaś wolą trzymać się w cieniu. Dzień Matki świętujemy w Polsce 26 maja i z tej okazji, sprawdzamy, jak wyglądają mamy polskich celebrytek. 

Zobacz wideo Beata Tadla o Dniu Matki. Jakim była dzieckiem?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

To one stoją za ich sukcesem. Jak wyglądają matki polskich celebrytek?

Magda i Lara Gessler to jedne z najbardziej rozpoznawalnych duetów na świecie. Znana restauratorka jest matką współwłaścicielki restauracji i cukierni "Słodki Słony". Dziś ich kontakty są bardzo dobre, ale jak wyglądały w przeszłości? — Mama nie miała wtedy dla mnie czasu, pracowała dzień i noc. Widywałyśmy się, ale nie były to spotkania, o jakich marzy dziewczynka. Zarzucała mnie prezentami, jakby chciała zrekompensować to, że nas zostawiła — powiedziała Lara w jednym z wywiadów.

 

Znana pisarka Katarzyna Grochola jest matką dziennikarki i projektantki wnętrz Doroty Szelągowskiej. Obie kobiety podkreślają, że ich relacja bywała niegdyś wybuchowa, lecz dziś są dla siebie ogromnym wsparciem. — To dla mnie najbliższa mi osoba na świecie i zawsze będzie — powiedziała Szelągowska. 

 

Kinga Rusin i Marię Rusin łączy wyjątkowo silna relacja. — Zawsze była bardzo dzielna. Rozwiodła się z moim ojcem, kiedy miałam cztery lata. Długo była jedyną rozwiedzioną kobietą, jaką znałam. Nawet jeżeli miała z tym problem, to nigdy tego nie dała po sobie poznać — mówiła Kinga Rusin. 

 

Gwiazdy świętują Dzień Matki. "Gdyby nie Ty, nie byłoby mnie"

Również aktorka Monika Mrozowska znana z serialu "Rodzina zastępcza" pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pod zamieszczoną fotografią napisała:

Wszystkiego najlepszego Mamo. Kocham i… dziękuję, gdyby nie Ty, nie byłoby mnie.
 

Anna Lewandowska może liczyć na swoją mamę Marię Stachurską. — Bardzo mi pomaga przy dzieciach. Nawet gdy zdarzają nam się spięcia, to trwają krótko. Szanuję ją za to, że w najgorszym momencie życia trwała przy nas, starając się uśmiechać, i ukształtowała nasz kręgosłup moralny — powiedziała w rozmowie z "Vivą".

 

Dzień Matki to również czas, aby wspominać mamy, które odeszły. Katarzyna Zielińska wrzuciła do sieci zdjęcie, a we wpisie apeluje, aby nie zaniedbywać mam i doceniać je nie tylko w ich święto.

 
Pamiętajcie, żeby je ukochać. Dzwońcie, piszcie do nich listy, wysyłajcie kartki, ukochajcie. Bo miłość to najpiękniejsze, co im możemy dać.
Więcej o: