Księżna Kate zaliczyła modową wpadkę? Ups! "Takie lata 00. i stadion dziesięciolecia"

Księżna Kate już od wielu lat jest chwalona i podziwiana za swoje wyczucie stylu. Jej stroje zawsze dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach, jednak nawet ze sztabem stylistów nie udaje jej się uniknąć wpadek. Tylko spójrzcie na pasek, który ostatnio założyła! Jeden z najgorszych dodatków, jaki kiedykolwiek miała na sobie?

Więcej o stylizacjach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Księżna Kate od dawna uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ulubienica Brytyjczyków doskonale orientuje się w najnowszych trendach, które umiejętnie zestawia z ponadczasowymi klasykami. Swoim eleganckim stylem inspiruje kobiety na całym świcie, które bacznie przyglądają się każdej stylizacji, w której pokazuje się żona księcia Williama. Okazuje się jednak, że nawet jej zdarzają są drobne wpadki.

Zobacz wideo Sandra Kubicka: "Gdybym tak wyszła ubrana na Oscary, byłoby wow. W Polsce wyszło festiwalowo"

Księżna Kate zaliczyła modową wpadkę? Ekspertka: Pierwsze miejsce w moim rankingu najgorszych elementów stroju Kate

Ostatnio księżna Kate pojawiła się publicznie ubrana w jasnoróżowy garnitur, który zestawiła z bluzką z dekoltem w tym samym kolorze, białymi szpilkami oraz białym paskiem z perełkami. Do tego ostatniego elementu stroju księżnej Kate postanowiła odnieść się na swoim instagramowym profilu ekspertka savoir-vivre oraz elegancji, Aleksandra Pakuła.

Detale mają znaczenie. Ten pasek zdobywa pierwsze miejsce w moim rankingu najgorszych elementów stroju Kate. Dla mnie to takie lata 00. i stadion dziesięciolecia

- napisała.

- Koniecznie muszę zrobić film o zmianie stylu Kate po śmierci Elżbiety II. Do garniturów już przywykłam, ale ten dekolt to zdecydowanie coś nowego - zaznaczyła na kolejnym okienku relacji. Na koniec opublikowała zdjęcie księżnej Kate w nieco zmodyfikowanej stylizacji, gdzie zrezygnowano z paska. - Zobaczcie, o ile lepiej bez tego cuda w pasie - podsumowała. 

Stylizacja księżnej KateStylizacja księżnej Kate https://www.instagram.com/aleksandrapakulapl (screen InstaStories)

Modowe wpadki księżnej Kate to rzadkość. Takiej z widoczną bielizną nie zaliczyła odkąd jest w rodzinie królewskiej

Nie da się ukryć, że w przypadku księżnej Kate, modowe gafy to raczej rzadkość. Odkąd wstąpiła do rodziny królewskiej, nie zanotowano np. żadnej jej wpadki związanej z widoczną lub odznaczającą się bielizną, które gwiazdom zdarzają się nagminnie. Jaki jest więc jej sekret? Wyjaśniła to kiedyś na Instagramie ekspertka od dworskiej etykiety, Myka Meier. Kluczem jest perfekcyjnie dobrana bielizna do danego stroju. Kiedy Kate zakłada dopasowaną sukienkę, która odsłania ramiona, najczęściej wybiera pod nią cielistą bielizną wyszczuplającą bez ramiączek ze spanx'u z dobrze wyprofilowanymi miseczkami. Jeśli natomiast wybiera dopasowane spodnie lub spódnicę, aby uniknąć odcinających się majtek, stawia na bezszwowe majtki lub cieliste body. To z pewnością cenne triki, które warto stosować u siebie.

Więcej o: