Była kierowniczka zdradziła, z czego nie korzystać w hotelu. "Ludzie do nich sikają"

Melissa Hanks niegdyś pracowała jako kierowniczka hotelu. Dziś w niektórych filmikach na TikToku kobieta dzieli się postrzeżeniami dotyczącymi nocowania w pokojach hotelowych. Okazuje się, że nie zawsze wszystko jest tak czyste, jak się na pierwszy rzut oka wydaje.

Melissa Hanks aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i prowadzi konto na TikToku. Kobieta była kiedyś kierowniczką w hotelu, a dziś udziela porad dotyczących nocowania poza domem. W jednym z nagrań wyznała, z jakich przedmiotów lepiej nie korzystać podczas pobytu w pokoju hotelowym. Internauci zostawili pod filmikiem wiele komentarzy i podzielili się własnymi spostrzeżeniami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak wygląda hotel 5-gwiazdkowy w Kolumbii? W Polsce miałby maksymalnie trzy gwiazdki

Z czego nie korzystać podczas pobytu w hotelu? Tiktokerka Melissa wyjaśnia

Kiedy kwaterujemy się w hotelu, oczekujemy, że przydzielony pokój będzie dokładnie wysprzątany. Na pierwszy rzut oka może tak być, jednak była kierowniczka hotelu wyjaśniła, na co należy uważać. Nie wszystko bowiem jest tak czyste, jak nam się wydaje.

@melly_creations w pierwszej kolejności zwróciła uwagę, że bezpieczniej jest używać do picia jednorazowych kubeczków, zamiast szklanek, które zazwyczaj stoją przygotowane w pokoju hotelowym. Jeśli nie mamy takiej możliwości, warto przed użyciem dokładnie samodzielnie je umyć, ponieważ mogą tylko wydawać się czyste. Jako drugi przykład podała wiaderka na lód. Przyznała, że po swoich doświadczeniach nigdy by z nich nie skorzystała. Stwierdziła, że ludzie zazwyczaj używają ich na wiele różnych sposobów, a kiedyś sama sprzątała taki pojemnik z wymiocin. Do lodu poleciła za to użycie jednorazowych woreczków lub kubeczków.

Internauci skomentowali nagranie tiktokerki. "Ludzie do nich sikają"

Nagranie Melissy wyświetlono już ponad 269 tys. razy. Internauci w komentarzach podzielili się własnymi spostrzeżeniami i radami dotyczącymi nocowania w hotelach.

Kiedy byłem ratownikiem medycznym, wzywano nas do przypadkowych amputacji, a palce itp. leżały na lodzie w pojemnikach na lód.
Ludzie wymiotują do pojemników na lód? Teraz myślę o wszystkich, których użyłam. Nieee!
Proszę, nie używajcie ekspresów do kawy. Ludzie do nich sikają, a panie sprzątające je omijają.
Uważam, że to dziwne, że ludzie są w szoku, że ktoś użyłby wiadra do wymiotowania. To wiadro.
Więcej o: