Conchita Wurst po kolejnej metamorfozie. Jak dziś wygląda? "Niewiarygodne"

Thomas Neuwirth dał się poznać światu podczas Eurowizji w 2014 roku jako Conchita Wurst, nie raz zaskakując swoim wyglądem. Najpierw były długie włosy i mocny makijaż, późnej krótka fryzura i coraz częstsza rezygnacja z makijażu. A jak jest teraz?

Więcej metamorfoz gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Wygodne klapki i sandały. Jakie modele będziemy nosić podczas wakacji? Wygodne klapki i sandały. Jakie modele będziemy nosić podczas wakacji? MATERIAŁ PROMOCYJNY

Conchita Wurst, a właściwie Thomas Neuwirth to 34-letni austriacki wokalista oraz drag queen, który w 2014 roku wygrał Eurowizję i zyskał międzynarodową popularność. Odkąd pojawił się w mediach, wzbudzał wśród widzów skrajne emocje. Na przestrzeni 9 lat zyskał rzeszę fanów, a na Instagramie obserwuje go ponad 400 tys. osób. Przez kilka lat po wygranej przez Conchitę Wurst Eurowizji, jej wizerunek kojarzył się z długimi włosami, brodą, mocnym makijażem oraz strojnymi sukniami. W pewnym momencie się to jednak zmieniło.

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Zaskakująca metamorfoza Conchity Wurst

W 2019 roku Thomas Neuwirth zapowiedział, że rozdziela postać Conchity Wurst i postanowił tworzyć muzykę po prostu jako "WURST". W tamtym czasie eksperymentował z bardziej męską formą scenicznej ekspresji, częściej pokazując się bez makijażu i w krótkich włosach. - "Wow. Jaka zmiana. Na plus oczywiście", "Niezależnie od wersji, jesteś piękny wewnątrz i na zewnątrz", "Przystojniak" - pisali fani pod zdjęciami na Instagramie.

 

Jak dziś wygląda Conchita Wurst?

Minęło kilka lat, a Thomas Neuwirth znów zaskoczył swoją metamorfozą. Instagramową nazwę ponownie zmienił na Conchita Wurst i często pokazuje się w długich włosach i mocniejszych makijażach. Nie da się ukryć, że po prostu uwielbia bawić się swoim wizerunkiem, wyrażając w ten sposób siebie. A co na to fani? - "Tyle wspaniałych stylizacji, tak utalentowany. Niewiarygodne", "Wyglądasz świetnie", "Diva w swoim żywiole!" - piszą pod najnowszymi postami Conchity.

 

Conchita Wurst: Od wielu lat jestem nosicielką wirusa HIV

Oprócz działalności muzycznej, Thomas Neuwirth jest również działaczem na rzecz środowisk LGBT+ oraz osób zakażonych wirusem HIV i chorych na AIDS. Kilka lat temu, ze względu na szantaż byłego partnera, publicznie powiedział że sam jest nosicielem tego wirusa.

Jennifer Lopez oszukuje fanów? Tak wygląda jej ciało bez wygładzających filtrów (zdjęcie ilustracyjne) Jennifer Lopez oszukuje fanów? Tak wygląda jej ciało bez wygładzających filtrów

Od wielu lat jestem nosicielem wirusa HIV. Nie ma to nic wspólnego z moim życiem publicznym, jednak były chłopak grozi mi, że ujawni moje prywatne sprawy. Ja nie pozwolę nikomu mnie zastraszać lub wpływać na moje życie. Przez wiele lat byłem poniżej wykrywalności wirusa, a to oznacza, że nie jestem w stanie go przenosić.
Więcej o: