Wydała ponad 4000 zł na tort weselny. Gdy go zobaczyła, zalała się łzami. "Co za masakra"

Tort to jeden z głównych elementów wesela, za który zwykle trzeba słono zapłacić. Kobiety są jednak w stanie zaakceptować ten wydatek wiedząc, że cukiernie spełną ich marzenia. Tej pannie młodej na widok tortu zabrakło słów. Jednak wcale nie dlatego, że był taki piękny, tylko dlatego, że był tak okropny.

Więcej ślubnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Ślub oraz wesele to dla wielu kobiet najważniejszy dzień w życiu. Pary młode miesiącami planują każdy szczegół, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i dokładnie tak, jak sobie wymarzyli. Spełnienie tych marzeń nierzadko kosztuje fortunę. Okazuje się jednak, że nawet wysokie rachunki za poszczególne elementy nie są gwarancją tego, że wszystko zostanie zrobione tak, jak to wcześniej ustalano. Na własnej skórze przekonała się o tym pewna kobieta, o której napisał m.in. portal thesun.co.uk.

Zobacz wideo Co chciałabyś/chciałbyś usłyszeć od mamy?

Zamówiła wymarzony tort ślubny. Załamała się, gdy go zobaczyła

Liv?Downs to jedna z użytkowniczek TikToka, która jakiś czas temu wzięła ślub, a na swoim profilu podzieliła się tortową wpadką. Na Instagramie znalazła inspirację na tort, który podbił jej serce. Postanowiła, że właśnie taki minimalistyczny tort w kolorze złamanej bieli, z delikatnym zdobieniem i czarnym napisem "dopóki śmierć nas nie rozłączy" chce na swoim weselu. Okazało się jednak, że cukiernia, która podjęła się wykonania tortu, zupełnie nie sprostała zadaniu.

Wypiek przygotowany przez nich, zupełnie nie przypominał tego z inspiracyjnego zdjęcia. Jego kolor był żółtawy, a zdobienia krzywe i wykonane bardzo nieprofesjonalnie. Nie wspominając już o napisie, który w ogóle był inny. Na nagraniu słychać głos kobiety śmiejącej się przez łzy. - Jeśli się nie będziesz śmiać, będziesz płakać - napisała pod filmikiem. W komentarzach zdradziła, że tort kosztował ją 960 dolarów (czyli nieco ponad 4000 zł) i że próbowała później skontaktować się ponownie z cukiernią, jednak bez skutku.

Ludzie w sieci nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli

Post kobiety odbił się szerokim echem na TikToku, a filmik obejrzano ponad 4 mln razy. - Chyba sobie żartujesz - napisała jedna z osób. - Chciałabym - odpowiedziała jej panna młoda. Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy od zszokowanych internautek:

Niemożliwe
Co za masakra
Ciasto z marketu byłoby lepsze niż to
To, o co prosiłaś, nie jest nawet szalone!
O mój Boże
Jako ktoś, kto pracuje w branży ślubnej, jestem wstrząśnięta!

- piszą.

Więcej o: