Na weselu wydarzył się wypadek, jednak pan młody uratował sytuację. "Niesamowity mężczyzna"

Zgodnie z planem, w czasie weselnej zabawy miał się pojawić tort. Był efektowny, wielopiętrowy, a na jego szczycie paliła się tortowa fontanna. Światła przygasły, goście przerwali tańce. Wtedy wydarzyło się coś niespodziewanego.

Więcej tematów związanych ze ślubem i weselem na stronie Gazeta.pl

Dzień ślubu i wesela to czas, kiedy wszystko powinno pójść zgodnie z planem. Niestety nie zawsze tak bywa. Zdarzają się mniejsze i większe wypadki, które mogą popsuć całą uroczystość. Wiele zależy od tego, jak do niespodziewanej sytuacji podejdzie para młoda. 

Zobacz wideo Ile powinna zarabiać kobieta?

Tort upadł na ziemię i kompletnie się rozpadł.Tort upadł na ziemię i kompletnie się rozpadł. Instagram/lapignattacademy/screen

Na sali weselnej zdarzył się wypadek

Na nagraniu widać dwóch mężczyzn wnoszących wielki tort weselny. Niestety jeden z nich się potyka i tort ląduje na ziemi, a niosący go mężczyźni na nim. Para młoda jest zszokowana tym, co się wydarzyło, jednak pan młody szybko odzyskuje jasność umysłu, błyskawicznie podchodzi do zniszczonego wypieku, próbuje go z podłogi i zachęca świeżo poślubiona żonę do tego samego. Panna młoda ma łzy w oczach, ale nie jest wściekła. Zachowanie męża wzruszyło ją i rozczuliło.

Pannę młodą rozczuliła reakcja świeżo poślubionego męża.Pannę młodą rozczuliła reakcja świeżo poślubionego męża. Instagram/lapignattacademy/screen

Internauci byli pod wrażeniem

Pod opublikowanym nagraniem pojawiły się komentarze pełne aprobaty dla pana młodego, który stanął na wysokości zadania: "Pan młody jest fantastyczny. Jego reakcja uratowała ten dzień. To człowiek, na którym możesz polegać i który będzie przy Tobie całe życie. Dobra robota! Obyście mieli szczęście w życiu!"; "Na dobre i na złe"; "Typ Mężczyzny, za którego chcę wyjść za mąż"; "Kiedy wiesz, że poślubiłaś właściwego mężczyznę! Duma"; "Niesamowity mężczyzna, panna młoda ma szczęście, że za niego wychodzi. Nie psuje dnia krzycząc o tym, co stało się z tortem. To małżeństwo jest najważniejsze, a nie tort"; "Spoko reakcja pana młodego. Najważniejsze to być szczęśliwym. Ciasto całe lub złamane to nadal ciasto. Gratulacje dla nowożeńców"; "Nadal chce płakać, ale nie może się powstrzymać od uśmiechu"; "Życie toczy się dalej" bez względu na to, co się stanie". 

Więcej o: