Michał Szpak w krótkich włosach? To się nazywa metamorfoza! Fani są na tak: "Wow"

Długie włosy Michała Szpaka to od lat jeden z jego znaków rozpoznawczych. A jak wyglądałby w krótkich? Dzięki fryzjerowi gwiazd, Łukaszowi Urbańskiemu, przeszedł wirtualną metamorfozę. Efekt? W takiej fryzurze jest nie do poznania! Skusi się kiedyś na taki krok? Postawił sprawę jasno.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Michał Szpak obecny jest w polskim show-biznesie od ponad 10 lat. W wieku 21-lat zajął drugie miejsce w programie "X Factor". Jednym ze znaków rozpoznawczych Michała Szpaka są jego długie włosy. Okazuje się jednak, że wiele osób jest bardzo ciekawych, jak artysta wyglądałby w znacznie krótszej fryzurze.

Zobacz wideo Co chciałabyś/chciałbyś usłyszeć od mamy?

Jak wyglądałby Michał Szpak w krótkich włosach?

Ciekawość internautek oraz internautów zaspokoił Łukasz Urbański, znany fryzjer gwiazd, który na swoim instagramowym profilu zafundował kilku gwiazdom wirtualną metamorfozę. Na jego profilu zobaczyć można m.in. Annę Lewandowską w jasnym blondzie czy Magdę Gessler w ciemnych włosach. Taką zmianę fryzury na jego profilu przeszedł również Michał Szpak.

Michał Szpak po wirtualnej metamorfozieMichał Szpak po wirtualnej metamorfozie https://www.instagram.com/lukiur/

Oprócz zdjęć, stylista fryzur dołączył także ankietę, by sprawdzić, jakiego zdania są internautki oraz internauci. Choć metamorfoza została entuzjastycznie przyjęta, bo aż 74 procent głosujących zaznaczyło odpowiedź "wow, niech skraca", to Michał Szpak nie ma zamiaru zmieniać swojej fryzury.

Jennifer Lopez oszukuje fanów? Tak wygląda jej ciało bez wygładzających filtrów (zdjęcie ilustracyjne) Jennifer Lopez oszukuje fanów? Tak wygląda jej ciało bez wygładzających filtrów

Michał Szpak: Nigdy w życiu ich nie zetnę

Nie zanosi się jednak na to, by w najbliższej przyszłości artysta zdecydował się tak drastycznie skrócić swoje włosy. Jakiś czas temu został nawet ambasadorem marki kosmetyków do włosów. -  Bycie sobą w takim kraju, jakim jest Polska, nie jest najłatwiejsze, co nie oznacza, że nie przynosi również wielu pozytywnych emocji. Włosy dla mnie zawsze były siłą, tak jak u Samsona - powiedział podczas konferencji prasowej.

 
Wielokrotnie mówiono do mnie: "Michał, jak zetniesz włosy, to będziesz wyglądał w końcu jak człowiek". Moje zdanie jest takie: człowiek wygląda jak człowiek, kiedy czuje się pewny siebie w ciele, w którym jest... Ja się czuję ze sobą dobrze. Włosy są moją siłą. Pomagają mi odnaleźć się w świecie. Nigdy w życiu ich nie zetnę 

- zaznaczył.

Więcej o: