53-letnia Jennifer Lopez zaskoczyła w mocno wyciętym stroju kąpielowym. "O Boże"

Jennifer Lopez doskonale wie, jak podnieść temperaturę na Instagramie. Ostatnio 53-letnia gwiazda pokazała zdjęcia, na których zapozowała w odważnym stroju kąpielowym. Nie wszystkim się to spodobało... "Tak chce wyglądać, ale naprawdę tak nie wygląda".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Jennifer Lopez to od lat jedna z najpopularniejszych kobiet w show-biznesie. Na Instagramie obserwuje ją ponad 246 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. JLo zdaniem wielu osób jest jedną z najatrakcyjniejszych kobiet na świecie, która mimo upływu lat, stale zaskakuje swoją świetną formą. 

Zobacz wideo Jak Kajra i Sławomir reagują na plotki na swój temat? "Ludzie piszą, że zginąłem w wypadku"

Jennifer Lopez zapozowała w odważnym stroju kąpielowym

Ostatnio Jennifer Lopez podzieliła się na swoim instagramowym profilu kilkoma zdjęciami, które powstały podczas sesji zdjęciowej jej nowej marki. JLo zapozowała na nich w mocno wyciętym, żółty stroju kąpielowym, złotych kolczykach oraz chustce na głowie w retro klimacie. - Nareszcie nadeszło lato - napisała. Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od fanek i fanów:

Nie do zatrzymania i najpiękniejsza
Oszałamiająca
O Boże, JLo w klimacie lat 70. ma moje serce
Wyglądasz bardzo zmysłowo
Gorąca JLo
Zapierasz dech w piersiach

- piszą.

 

Jennifer Lopez podzieliła fanów. "Twój nowy mąż ma taką historię, jaką ma"

Nie wszyscy jednak przyjęli ten post tak optymistycznie. Część internautek oraz internautów po raz kolejny wytknęła Jennifer Lopez zupełnie niepotrzebne stosowanie filtrów i wygładzanie swojego ciała. - "Znów te filtry", "Dużo filtrów i Photoshopa!", "Tak JLo chce wyglądać, ale naprawdę tak nie wygląda" - piszą. Niektórym nie pasuje również nowy biznes, który intensywnie promuje w ostatnim czasie:

Jestem bardzo ciekawy tej decyzji biznesowej... Kiedy twój nowy mąż ma taką historię, jaką ma i otwarcie mówił o trzeźwości oraz przemyśle alkoholowym

- napisała jedna z osób.

Więcej o: