Ksiądz uderzył w Tinę Turner podczas kontrowersyjnego kazania. "Pan Jezus ją już sądzi"

- Promowała typ kobiety, który jest typem przeciwnym czystości, skromności Matki Najświętszej. Jako stara baba potrafiła jeszcze w miniówkach występować - stwierdził ksiądz Michał Woźnicki. Kontrowersyjny duchowny podczas jednego ze swoich "kazań" postanowił ostro skrytykować Tinę Turner, jej piosenki oraz sceniczne występy.

Więcej newsów znajdziesz na Gazeta.pl

Ksiądz Michał Woźnicki został wydalony z Towarzystwa Salezjanów w 2018 roku, a jesienią 2022 roku eksmitowano go z lokalu w domu zakonnym należącym do Towarzystwa Salezjańskiego, gdzie bez zgody władz Kościoła były zakonnik utworzył nielegalną kaplicę i odprawiał mszę trydencką. Aktualnie swoimi kontrowersyjnymi poglądami dzieli się w sieci. Niektórzy nawet mówią na niego "katopatostreamer". Ostatnio szerokim echem w mediach społecznościowych odbiły się jego słowa na temat zmarłej niedawno Tiny Turner.

Zobacz wideo Jak wyglądała kolęda w 2023 roku? "Ludzie nie przyjmują księdza"

Bulwersujące słowa księdza o Tinie Turner: Odpowie owa damulka za wszystkie swoje piosenki

Psychiatrka Maja Herman opublikowała na swoim instagramowym profilu fragment nagrania, w którym ks. Michał Woźnicki odniósł się do Tiny Turner. - Tyle banałów w jednym miejscu... tak mało czasu... Chyba go boli najbardziej, że mężczyźni klękają przed kobietą. A wiadomo że należy klękać tylko przed... Ech... A potem się dziwią ze następuje kryzys wiary :/ - skomentowała. 

- W ostatnich dniach na sąd boży poszła Tina Turner. Pan Jezus ją już sądzi. Jest albo w niebie, albo w piekle, albo w czyśćcu. Odpowie owa damulka 82 lata (...) za wszystkie swoje piosenki, w których, obdarzona wielkim talentem bożym, promowała typ kobiety, który jest typem przeciwnym czystości, skromności Matki Najświętszej. Jako stara baba potrafiła jeszcze w miniówkach występować z młodymi facetami, którzy przed nią na kolanach chodzili. Odpowie za to przed Bogiem, za nieczystość - słyszymy na nagraniu. 

 

Ludzie nie mogą uwierzyć w słowa księdza. "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni"

Pod postem pojawiły się komentarze od internautek oraz internautów, który po raz kolejny nie mogli uwierzyć, jak coś takiego może wyjść z ust innej osoby, a zwłaszcza osoby duchownej:

Polecam temu panu czytać Pismo Święte. Ewangelia Mateusza 7:1-23 PBG: "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni; Albowiem jakim sądem sądzicie, takim sądzeni będziecie, i jaką miarą mierzycie, taką wam odmierzono będzie."
Z przerażeniem ostatnio odkryłam, że ten facet głosi swoje kazania w we wsi obok mnie... i to nie jest jego jedyne koszmarne wystąpienie :/
Brak słów… ksiądz oceniający... poniżający osobę zmarłą... o zmarłych nie powinno się źle mówić
Mam nadzieję, że jakiś jego bóg istnieje i jest kobietą
No szok
Chorzy ludzie powinni się leczyć…

- piszą.

Więcej o: