TOP 3 najbardziej pożądane fryzury na lato. Proste, efektowne i idealne na wysokie temperatury

Wakacje tuż za rogiem, a tym samym czas urlopów w ciepłych krajach lub fal upałów w Polsce. Podczas słonecznych dni niezastąpione są proste fryzury, które sprawdzą się na gorące dni oraz do pracy. Te trzy trendy są idealnie się na ciepłe miesiące i zapewnią komfort podczas wysokich temperatur.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami, co wiąże się z coraz częściej występującymi słonecznymi i ciepłymi dniami. Wiosenne słońce zaczyna stawać się coraz mocniejsze i daje znać, by zacząć przygotowania na coroczne fale upałów, lub urlop w ciepłych krajach. Idealną towarzyszką podczas gorących dni jest fryzura, która zapewni przewiewność szyi i karku. Wyróżniłam dla ciebie trzy najgorętsze trendy fryzjerskie, które królują w 2023 roku. Są one nie bardzo wygodne, przetrwają dojazdy do pracy w nieklimatyzowanej komunikacji miejskiej, a ponadto wyglądają bardzo szykownie. 

Zobacz wideo Trzy sposoby na wygodne uczesanie na trening

Box bob zdobywa serca największych gwiazd. Hailey Bieber inspiruje prostą fryzurą

Pierwszą fryzurą jest tzw box bob, czyli "bob pudełkowy". Swoją popularność zdobył między innymi dzięki Hailey Bieber. Ta krótka fryzura zakończona jest na linii szczęki lub nieco niżej. Jego główną cechą jest proste cięcie "pod linijkę. Box bob jest bardzo prosty w stylizacji, podkreśla żuchwę oraz rysy twarzy. W najmodniejszym wydaniu jest gładki i błyszczący, co osiągniesz dzięki prostownicy. Możesz nosić go również zaczesanego do tyłu. Posiadaczki włosów kręconych i falowanych śmiało mogą nosić go ze swoim naturalnym skrętem, co doda fryzurze oryginalności. 

 

Ponadczasowe kucyki nigdy nie wychodzą z mody. Klasyczne upięcie w kreatywnej wersji

To ponadczasowe upięcie jest zbawienne dla posiadaczek długich włosów, podczas gorących dni. Możesz zdecydować się na klasyczne wysokie związanie z gładką górą, w stylu Ariany Grande, lub poeksperymentować z urozmaiconymi wersjami. Ciekawą odmianą kucyka jest tak zwany buble ponytail, do którego stylizacji potrzebujesz kilku gumek do włosów zawiązanych w odstępach po całej długości kucyka. 

 
 

Niskie koczki to zbawienie podczas gorących dni. Są proste w wykonaniu i wyglądają szykownie

Niskie koczki prezentują się bardzo elegancko i są bardzo proste w wykonaniu. Ta ponadczasowa fryzura jest niezastąpiona podczas gorących dni, odsłaniając kark i zapewniając przewiewność. Niski koczek możesz wykonać w ulizanym prostym stylu, tak jak u Leonie Hanne, lub zdecydować się na artystyczny nieład, tworząc luźne upięcie. Świetnie będzie wyglądać jeśli zdecydujesz się pozostawić kilka swobodnych kosmyków przy twarzy

 
Więcej o: