Katarzyna Cichopek szczerze o tym jak dba o formę. "Od zawsze jestem na diecie"

Katarzyna Cichopek od lat imponuje zgrabną sylwetką, którą możemy podziwiać w jej licznych stylizacjach, którymi chwali się na social mediach. Aktorka w ostatnim wywiadzie przyznała, że schudła, ale nawet przez moment się nie głodziła. Jaki jest jej sekret?

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek to aktorka i celebrytka, której konto na instagramie obserwuje aż 580 tysięcy użytkowników. Polki z każdego zakątka kraju uznają Cichopek za inspirację modową i bacznie obserwują jej stylizacyjne wybory. Ostatnio Katarzyna podzieliła się z fanami sekretem swojej zgrabnej figury. „Absolutnie, nie dam się zagłodzić" – wyznała.

Zobacz wideo Chodakowska wierzy w przemianę rysów twarzy poprzez dietę? "Ściema, ściema!"

To sekret szczupłej sylwetki Katarzyny Cichopek. Tak gwiazda dba o formę

Katarzyna Cichopek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu "M jak miłość", w którym występuje już od przeszło 20 lat. Aktorka miała również okazję wziąć udział w drugiej edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie poznała swojego przyszego męża, Marcina Hakiela. Był to dla Kasi czas intensywnych, regularnych treningów oraz coraz to nowych wyzwań. Z czasem jednak po ślubie, dla Cichopek przyszedł czas na nową rolę, jej najważniejszą. Została mamą. Wtedy na drugi plan zeszły treningi i walka o "idealną" sylwetkę.

 

Celebrytka przyznała, że ciąża i brak treningów wywołany zmęczeniem odbił się na jej formie

Katarzyna Cichopek przez lata mogła cieszyć się zgrabą, wysportowaną sylwetką. Jak jednak sama przyznaje po urodzeniu dzieci, zrezygnowała z treningów. Od jakiegoś czasu Kasia intensywnie trenuje, relacjonując wszystko na swoim Instagramie.

Powróciłam do treningów, bo całe życie byłam wysportowana i trenowałam, później miałam takie różne przerwy związane z macierzyństwem: ciążami, karmieniem, zmęczeniem

- wyznała w rozmowie z party.pl.

 

Tą dietę Kasia stosuje już od dawna i uważa, że służy ona jej najlepiej. Dodatkowo jest pyszna i bogata

Katarzyna Cichopek jest mamą dwójki dzieci. Jej sylwetka wręcz zachwyca. Jak udało jej się to osiągnąć bez katorżniczych diet? Okazuje się, że aktorka, nie tylko nie ma zamiaru się głodzić.

Absolutnie, nie dam się zagłodzić

– wyznała.

Od zawsze jestem na diecie, ale diecie nie takiej katującej się, tylko dieta to jest jadłospis. Uwielbiam dietę śródziemnomorską, bardzo lekką, najzdrowszą w rankingach wszystkich diet. Zbilansowaną, co jest ważne. I mam wrażenie, że mi służy.

- wyjaśniła aktorka w rozmowie z Faktem.

Źródło: kobieta.interia.pl, party.pl, fakt.pl

Więcej o: