Roksana Węgiel zaręczyła się ze starszym o 8 lat chłopakiem. "Chyba oszalałaś"

Na swoim profilu w mediach społecznościowych Roksana Węgiel podzieliła się z fanami sensacyjną nowiną; 18-letnia piosenkarka zaręczyła się z Kevinem Mglejem. W komentarzach posypały się nie tylko gratulacje, ale i słowa krytyki. Internauci sugerują bowiem, że decyzja, którą podjęła młoda gwiazda, jest zbyt pochopna.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Kilka miesięcy temu powiedziałam "TAK"!. Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe" - napisała Roksana Węgiel pod zdjęciem pierścionka zaręczynowego na Instagramie. Po chwili w komentarzach rozpoczęła się istna burza. 

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Internauci krytykują decyzję o zaręczynach: "Dziewczyno, otrząśnij się"

Związek osiemnastoletniej Roksany Węgiel ze starszym o osiem lat Kevinem Mglejem od jakiegoś czasu wywoływał wiele kontrowersji. Zwłaszcza że partner młodej wokalistki ma już syna z aktorką Malwiną Dubowską, z którą rozstał się kilka lat temu. Wydaje się jednak, że narzeczeni cieszą się własnym szczęściem i nie przejmują się nieprzychylnymi komentarzami - mimo że z dnia na dzień pojawiło się ich całkiem sporo:

To jest już chore
Chyba oszalałaś dziecko. Masz 18 lat - pożyj trochę, małżeństwo to nie zabawa... Gdzie są rodzice?
Powiedziałaś "tak" ? Znacie się kilka miesięcy, a ty masz 18 lat, dziewczyno, otrząśnij się!
Ty z nim nie jesteś czasem ledwo rok?

- komentują internauci pod wpisem na Instagramie. 

 

"To była miłość od pierwszego wejrzenia"

Po tym, jak Roksan Węgiel ogłosiła zaręczyny z Kevinem Mglejem, producentem muzycznym, para znalazła się w centrum zainteresowania. Kontrowersje wywołuje nie tylko różnica wieku między nimi, ale i stosunkowo krótki staż związku i fakt, że narzeczony wokalistki ma już syna z poprzedniego związku. Artystka zapewnia jednak, że ich uczucie jest silne.

Podobne deklaracje można było usłyszeć z ust Kevina Mgleja, który w rozmowie ze "Światem Gwiazd" wyznał, co oczarowało go w partnerce. - To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy spotkaliśmy się w studiu. Żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło. Roksana okazała się niesamowicie ciepłą, wrażliwą, empatyczną, dojrzałą osobą i tak, rozpłynąłem się - powiedział.

 
Więcej o: