Ślubną kreację przymierzyło 6 kobiet. "Ta sama suknia, różne ciała". Internauci nie mogą wyjść z podziwu

Poszukiwania wymarzonej sukni ślubnej to ekscytujący czas dla każdej kobiety. Niektóre salony ślubne oferują wyłącznie małe rozmiary, nad czym ubolewają panie o pełniejszych kształtach. Jeden z nich postanowił wyjść im naprzeciw i pokazać, jak jedna sukienka wygląda na różnych typach figury.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Każda kobieta ma swoją własną wizję, jak powinna wyglądać jej wymarzona suknia ślubna. Podczas wizyty w salonie mody ślubnej przymierzamy kilka różnych fasonów sukienek. Zdarza się, że upatrzona kreacja jest za mała, za duża albo po prostu źle wygląda na tej konkretnej sylwetce. Chociaż wiele salonów odchodzi już od projektowania sukni wyłącznie na mniejsze rozmiary, panie o pełniejszych kształtach wciąż miewają problem ze znalezieniem sukni ślubnej w idealnym rozmiarze.

Zobacz wideo Błędy w makijażu ślubnym. Czego unikać, by wymarzony make-up nie okazał się katastrofą?

Ta sama suknia ślubna na różnych sylwetkach. Przymierzyło ją 6 kobiet

Na profilu salonu sukien ślubnych Clarice's Bridal Fashions na TikToku pojawił się filmik, jak jedna sukienka prezentuje się na różnych typach figury. Przymierzyło ją sześć modelek, każda o zupełnie innej sylwetce i różnego wzrostu. Suknia pasowała na każdą z nich, ale za każdym razem robiła całkiem inne wrażenie. Z opisu pod filmikiem możemy się dowiedzieć, że ten model sukni specjalnie został zaprojektowany tak, aby pasował na różne figury.

Ta sama suknia, różne ciała. Łatwo zauważyć, że Jacqueline od @morileeofficial została zaprojektowana tak, aby każda panna młoda czuła się piękna.

Sukienka pasująca na każdą figurę. Internauci pod wrażeniem

W każdym przypadku kreacja podkreśliła atuty sylwetki i zatuszowała drobne niedoskonałości. Fason sukienki został skonstruowany w taki sposób, żeby wyeksponować dekolt oraz wcięcie w talii. W komentarzach pod filmikiem użytkownicy zgodnie stwierdzili, że wszystkie modelki wyglądają pięknie. Chociaż kompletnie się od siebie różnią, suknia ślubna prezentuje się dobrze na każdej z nich.

Wszystkie wyglądacie pięknie.
Wygląda dobrze na wszystkich rozmiarach.
Każdej pasuje!
Serio, wszystkie wyglądacie świetnie w tej sukience.
Więcej o: