Jacek Szawioła układał włosy Dudzie. "Chyba wszyscy daliśmy się nabrać"

Nie wszyscy wiedzą, że Jacek Szawioła pracował jako osobisty fryzjer Andrzeja Dudy, gdy ten po raz pierwszy wystartował w wyborach prezydenckich. W rozmowie z Plotkiem zdradził kulisy odejścia z posady.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Jacek Szawioła układał włosy Dudzie. "Chyba wszyscy daliśmy się nabrać"

Jacek Szawioła zasłynął za sprawą uczestnictwa w popularnym programie TTV "Googlebox. Przed telewizorem". Przede wszystkim jednak, jest znanym fryzjerem i stylistą. Spod jego nożyczek "wyszło" wiele fryzur znanych w show-biznesie osobistości.

W 2015 roku, kiedy Andrzej Duda po raz pierwszy kandydował na stanowisko prezydenta RP, Jacek Szawioła był jego osobistym fryzjerem. W rozmowie z reporterem Plotka mówił m.in. o tym, co skłoniło go do odejścia z tej pracy.

Jacek Szawioła był fryzjerem Andrzeja Dudy. "Powiedziałem: dziękuję bardzo, do widzenia"

- Ja zrezygnowałem z pracy w kancelarii (prezydenta RP - red.) bez żadnych wyrzutów - stwierdził. - Wiedziałem, że to idzie w złym kierunku. W momencie, gdy się zorientowałem, że to idzie w złym kierunku, że się chyba wszyscy daliśmy nabrać, nie chciałem być tego częścią - dodał.

Wtedy powiedziałem: 'dziękuję bardzo, do widzenia'. Zaproponowano mi jakies pieniądze na stałe i ja powiedziałem 'nie'

- opowiadał.

- Teraz z perspektywy czasu, mimo, że z nim pracowałem, to ja nie mam poczucia obciachu. Bo to całe zło się wydarzyło później. Ja odszedłem w idealnym dla siebie momencie, kiedy wizerunkowo to było dobre. Teraz mogę sobie podrzeć łacha, że pożegnałem się z państwem i z głowy - podsumował bohater "Googlebox".

Jacek Szawioła występował w popularnym programie stacji wraz ze swoim ówczesnym partnerem, Mariuszem Kozakiem. Para dołączyła do pozostałych widzów w 3. sezonie. Po jakimś czasie rozstali się, ale nadal utrzymują ze sobą przyjacielskie relacje.

Źródło: Plotek

Więcej o: