Niesamowite odkrycie. Spójrzcie, co skrywał zamknięty przez 20 lat pokój. "Dostałam dreszczy"

Pewna influencerka podzieliła się w sieci zaskakującym nagraniem, na którym uwieczniła pewne znalezisko. Podczas sprzątania domu zmarłej prababci, nie spodziewała się tego, co będą kryły za sobą zagadkowe drzwi.

Aplikację TikTok wyróżnia to, że w pełni bazuje na krótkich formach wideo, które pozwalają w zwięzły sposób przekazać nawet złożone treści. W sieci coraz większą popularnością oprócz tanecznych formatów cieszą się profile osób, które dzielą się z internautami niesamowitymi sytuacjami oraz historiami ze swojego życia. Jedną z nich postanowiła udostępnić influencerka, funkcjonująca na TikToku pod nazwą @dayannefloresa.

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Otworzyli drzwi do pokoju, który pozostawał zamknięty przez 20 lat. Oto co zastali w środku

Użytkowniczka platformy TikTok @dayannefloresa niedawno podzieliła się w sieci zaskakującym odkryciem, jakiego dokonała wraz z partnerem w domu swojej zmarłej prababci w Meksyku w stanie Sonora. Para podczas sprzątania domu seniorki po jej śmierci, nieoczekiwania znalazła zastawione kartonem drewniane drzwi. Zaciekawieni tajemniczym wyglądem drzwi, postanowili je otworzyć. Początkowe próby spełzły jednak na niczym. Pomocne okazało się dopiero wyważenie drzwi za pomocą ramienia. Para weszła do zamkniętego wcześniej pokoju i znaleźli tam kilka religijnych posągów, a także obrazów. W pomieszczeniu było również wiele mebli i tajemniczych kartonów. Co ciekawe, pomieszczenie było zamknięte przez ponad dwadzieścia lat.

Odkrycie zagadkowego pokoju w domu zmarłej prababci wywołało sensację. Internauci są poruszeni

Film, który uwiecznił całą sytuację, szybko stał się popularny i zebrał łącznie prawie 48 milionów odtworzeń. Pod nagraniem pojawiło się również wiele komentarzy internautów, którzy nie kryli swoich emocji.

Kiedy pokazałaś, co jest w środku, dostałam dreszczy.
Czuję dziwną energię. OMG
Większość posągów świętych ma czarne oczy.
Właśnie otworzyłaś puszkę Pandory.
Więcej o: