Grała siostrę Magdę w "Daleko od noszy". Co dziś słychać u Magdaleny Mazur?

Magdalena Mazur wcielała się w rolę siostry Magdy w serialu "Daleko od noszy". I chociaż sitcom nie był jedyną produkcją, w jakiej wzięła udział, aktorka jest kojarzona głównie z satyrycznym serialem. Co dziś porabia? I jak wygląda słynna siostra Magda?

"Daleko od noszy" to polski sitcom emitowany w latach 2003-2009. Historia bohaterów pracujących na oddziale chirurgicznym zyskała ogromną sympatię widzów. Do głównej obsady personelu szpitala należała siostra Magda, grana przez Magdalenę Mazur. 

Zobacz wideo Monika Mrozowska, czyli Majka z "Rodziny zastępczej". "Jestem ważnym elementem dorastania"

Zaczynała od gry w reklamach. Widzowie pokochali ją za rolę siostry Magdy 

Magdalena Mazur urodziła się w Katowicach i to właśnie w tym mieście ukończyła studia na wydziale filologicznym. Karierę zaczynała od gry w reklamach. Pojawiła się w spotach reklamujących środki na ból gardła, piwo, a także telefonię komórkową.

 

Zanim zagrała w "Daleko od noszy" i wcieliła się w rolę siostry Magdy, grała w takich produkcjach, jak "Klan", "Chłopaki nie płaczą", czy "Poranek kojota", jednak dopiero rola w popularnym sitcomie przyniosła jej popularność. Czym dziś zajmuje się Magdalena Mazur? Jak się zmieniła?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Konto na Instagramie śledzi 18 tys. osób. Dziś aktorka zaangażowała się w pracę w kabarecie

Magdalena Mazur rzadko pojawia się na branżowych imprezach, ale fani mogą śledzić ją na Instagramie, gdzie obserwuje ją 18 tysięcy osób. Artystka regularnie zamieszcza zdjęcia, a także wspomina ukochany przez Polaków serial "Daleko od noszy".

 

Od 2021 roku jest członkiem kabaretu PanDemon, gdzie gra u boku kolegów Hanny Śleszyńskiej, Pawła Wawrzeckiego, Krzysztofa Tyńca, Agnieszki Suchej i Rafała Rutkowskiego. Na Instagramie aktorki widzimy, że uwielbia spędzać aktywnie czas — jeździ na nartach, nurkuje i odwiedza egzotyczne kraje. W 2023 r. skończyła 47 lat. Zachwyca świetną figurą i formą fizyczną.

Więcej o: