Suknia ślubna i garnitur? Nic z tego! Ta para bije rekordy w sieci. "Wesele moich marzeń"

Suknia ślubna w stylu 'princess' z koronką, a może klasyczna "syrenka"? Nic z tych rzeczyI Ta panna młoda podeszła do tematu oryginalnie i jednocześnie swobodnie. Wraz z mężem powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w... dresach. Film, na którym widać, jak wychodzą z kościoła bije rekordy popularności w sieci.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Lili Antoniak wspomina tropikalny ślub: Gdyby wiedzieli, to by nie przyjęli tego zlecenia

Niektóre osoby miesiącami szukają tej jedynej, wyjątkowej i idealnej sukni na swoje wesele. Inni z kolei bardziej zwracają uwagę na wystrój sali, spektakularne wejście lub inne szczegóły. Przywykliśmy już do bogato zdobionych kreacji na miarę balu karnawałowego, a także różnego rodzaju "wejść smoka", jak chociażby przyjazd panny młodej na...koparce:

Ta para postawiła jednak na kompletny luz i wygodę. TikTokerka prowadząca konto o nazwie @mrsberg opublikowała film ze swojego ślubu. Widzimy na nim parę narzeczonych, którzy przysięgają sobie wierność i uczciwość małżeńską aż po grób...w dresach.

Pan młody ma na sobie czarny dresowy zestaw, panna młoda - biały. I do tego welon z perełkami! Całość prezentuje się bardzo pomysłowo. Z tego, co widać na nagraniu, takie stylizacje sprawiły młodej parze dużo radości.

Poszli do Kościoła i pobrali się w dresach. "Ślub moich marzeń"

Na nagraniu widać m.in. jak nowożeńcy składają sobie przysięgę w kościele, zakładają obrączki, podpisują dokumenty, a następnie wychodzą ze świątyni...z papierową torbą z logo popularnej, sieciowej restauracji fast food. Burgery z apetytem pochłaniają, siedząc na schodach.

Film stał się hitem sieci. Obejrzano go już ponad 62 tysiące razy. Nagranie komentują internauci z całego świata. Dominują głównie rozbawione, pozytywne wpisy. "Ślub marzeń" - pisze jedna z użytkowniczek chińskiej platformy społecznościowej.

Ślub moich marzeń w ubraniu na luzie
To nie mogłabym być ja, ale dobrze dla was, kochani!
Ja bym tego nie chciała, ale jesteście uroczy
Tak bym poprowadził swój ślub

- czytamy w wybranych komentarzach.

Źródło: TikTok

Więcej o: