Anna Mucha o pracy przy spektaklu. "Musiał się przespać z producentką"

Anna Mucha i Jakub Wons tworzą zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale również w zawodowym. Para współpracowała przy spektaklu, w którym aktorka zagrała główną rolę, a za reżyserię odpowiedzialny był jej partner. Gwiazda "M jak miłość" zdradziła, jak wyglądają ich relacje zawodowe.

Chociaż Anna Mucha i Jakub Wons są parą już od dłuższego czasu, nie afiszują się ze swoim uczuciem. Jak w przypadku wielu par w show-biznesie, ich losy złączyły się w trakcie pracy na planie, a dokładniej podczas prób do spektaklu "Letni dzień". Aktorka i reżyser są parą prawdopodobnie już od 2019 roku. Zostali jednak sfotografowani przez paparazzi, dopiero wiele miesięcy później. Para nieczęsto jest widziana razem, ale od jakiegoś czasu pojawiają się wspólnie na ściankach, czym za każdym razem wzbudzają zachwyt. Niedawno Mucha i Wons podjęli wspólną pracę nad spektaklem teatralnym.

Zobacz wideo "Matki, żony i kochanki" bez konkurencji w latach 90.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Mucha i Jakub Wons nie tylko w życiu prywatnym, ale także w pracy. Łączy ich wspólna pasja

W lutym miała miejsce premiera spektaklu komedii "O mało co...", za którego wyreżyserowanie był odpowiedzialny Jakub Wons, a za produkcję Anna Mucha, która gra również w nim główną rolę. Para pojawiła się nawet wspólnie na wydarzeniu i chętnie pozowali do zdjęć. Anna Mucha w wywiadzie dla "Pytania na śniadanie" opowiedziała, że w pracy z partnerem starają się zachować całkowity profesjonalizm. Co więcej, aktorka nie ukrywa jednak, że współpraca nad spektaklem odbija się również na ich życiu prywatnym, gdyż emocje związane z pracą przenoszą się do domu. - Przenosi się to w jakimś takim ogólnym nerwie czy spięciu. Ale musimy sobie jako zespół ufać i słuchać siebie nawzajem - powiedziała.

 

Anna Mucha pracuje ze swoim chłopakiem. Jak wygląda ich współpraca?

Niedawno aktorka w rozmowie z "Co za tydzień" opowiedziała w nieco humorystyczny sposób, jak wyglądała jej współpraca z partnerem, Jakubem Wonsem. - Ja się z reżyserem prywatnie całkiem nieźle znam. Powiedzmy sobie to wprost. Tzn. żeby dostać rolę w tym spektaklu, musiałam się przespać z reżyserem, ale on, żeby dostać ten spektakl, musiał się przespać z producentką. Show-biznes, wszystko zostaje w rodzinie — wyznała. Następnie dodała jednak już w poważniejszym tonie, że wspólna praca nad spektaklem, którego reżyserem był Jakub Wons, cieszyła gwiazdę serialu "M jak miłość". Według Muchy jej partner wprowadził na plan nie tylko spokój, ale również nieco urozmaicenia.

Więcej o: