Ta prosta zasada stoi za kultowymi stylizacjami Kate Middleton. Jaki jest sekret jej niewymuszonej elegancji?

Księżna Kate udowadnia, że nie trzeba wiele, by wyglądać elegancko i olśniewająco. Członkini rodziny królewskiej znana jest ze swojego kultowego stylu. Za jej olśniewającymi kreacjami kryje się jedna banalna zasada, którą może wykorzystać każda z na w swoim zaciszu domowym, bez konieczności wydawania fortuny.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kate Middleton inspiruje kobiety na całym świecie swoim niesamowicie eleganckim stylem. Co ciekawe, nie jest on nadmiernie skomplikowany i często wykorzystuje powtarzające się elementy garderoby. Miranda Holder, stylistka gwiazd i ekspertka od mody, na swoim profilu na Tik-toku, podzieliła się sekretem stojącym za kultowymi kreacjami Księżnej. Miranda zdradza, że Księżna podąża za jedną, bardzo prostą zasadą modową. Polega ona na zbudowaniu outfitu wokół jednego głównego elementu garderoby i dopasowaniu do niego neutralnych dodatków. Przyjrzyjmy się, jak wygląda zastosowanie tej zasady w praktyce. 

Zobacz wideo Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy

Marynarka w mocnym kolorze. Kate Middleton łączy ją ze stonowanymi dodatkami

Pierwszym przykładem jest stylizacja Kate z żółtą marynarką. W tym przypadku, żakiet jest głównym "bohaterem" w tym zestawieniu. Miranda wyjaśniła, że biały top, buty i spodnie księżnej były „idealnie neutralne" w połączeniu z żywym kolorem marynarki. Dzięki temu Kate osiągnęła wiosenny, świeży, ale także wciąż elegancki look. Księżna często używa tego triku, łącząc wyraziste kolory ubrań z neutralnymi i stonowanymi dodatkami. 

 

Zjawiskowa różowa sukienka midi. Główna bohaterka stylizacji księżnej

Poza kolorowymi garniturami Kate Middleton uwielbia również sukienki midi z podkreśloną talią. Jedną z nich różowa koktajlowa sukienka z kołnierzykiem uszyta z plisowanego zwiewnego materiału. Księżna, idąc w duchu zasady, skompletowała ją z beżowymi koturnami. Neutralny odcień świetnie dopełnił stylizację, nie odwracając uwagi od "bohaterki", czyli zwiewnej sukienki

 

Jak odtworzyć stylizacje Kate Middleton w domu? Podążaj za tą prostą zasadą 

Sekret niewymuszonej elegancji Kate Middleton jest prosty. Jeśli chcesz go odtworzyć, podczas kompletowania stylizacji wybierz jeden element garderoby, który zostanie "bohaterem" twojego stroju. Może być to kolorowa sukienka, czy marynarka. Następnie skompletuj je ze stonowanymi i neutralnymi dodatkami. Biel oraz beż to twoi sprzymierzeńcy. Takie stylizacje są ponadczasowe i nie wymagają wydawania fortuny na markowe ubrania. Co sądzisz o tej prostej zasadzie? 

 
Więcej o: