Kobieta przerwała studia medyczne. Zaczęła zarabiać tysiące dolarów tygodniowo na sprzedawaniu swojej śliny

Ta kobieta postanowiła przerwać studia medyczne. Skąd decyzja? Zaczęła zarabiać na sprzedawaniu własnej śliny i stwierdziła, że nie potrzebne jest jej wykształcenie. Teraz żyje w luksusie.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Latiesha Jones, studentka z Manchesteru, złożyła wypowiedzenie z pracy w Tesco oraz zrezygnowała z zostania lekarzem. Latiesha nie martwi się już o swoją przyszłość. Wszystko dzięki internetowemu biznesowi- dziewczyna sprzedaje swoją ślinę i płyny ustrojowe, na czym zarabia niemałe pieniądze.

Zobacz wideo Majka Jeżowska jak Jennifer Coolidge? Czyli historia odrodzenia gwiazdy sprzed lat w jej własnych słowach

Marzyła o ukończeniu studiów i zostaniu lekarzem. Wszystko zmieniło się gdy wpadła w problemy finansowe

Miała na swoim koncie 11 000 funtów i 20 790 funtów długu do spłacenia. Pracując w Tesco, nie miała przed sobą perspektywy zarobienia lepszych pieniędzy. Wpadła na pomysł i zaczęła sprzedawać wydzieliny ze swojego ciała ludziom online. Latiesha uważa, że jest to o wiele łatwiejsze źródło zarobku niż rozbieranie się na OnlyFans.

Wszystko zaczęło się przypadkiem. Teraz robię to już od czterech lat.

– powiedziała 22-latka.

Zaczęłam kręcić filmy na OnlyFans, żeby zarobić. Przez to dostawałam coraz więcej dziwnych próśb, np. o wodę spod prysznica. 
Zrobiłam research, zagłębiłam się w branżę i zaczęłam spełniać nietypowe prośby, które otrzymuję.
 

Kiedy otrzymała pierwsze zamówienie na słoik śliny, zorientowała się, że w łatwy sposób może zarobić duże pieniądze

Kiedy Latiesha dostała zamówienie na pierwszy słoik śliny, zorientowała się, że zarobienie w ten sposób pieniędzy będzie o wiele prostsze niż OnlyFans.

Na początku myślałam, że to żart i że to nie może być coś poważnego, potem dopiero zdałam sobie sprawy, że to na serio.

– powiedziała.

Zgodziłam się. Poprosiłam o 300 funtów (około 1500 zł). To było takie łatwe!
 

Jej biznes szybko zaczął się rozwijać i zaczęła sprzedawać również inne wydzieliny takie jak np. pot

Zaczęła sprzedawać prześcieradła, po tym jak spała w nich tydzień, ubrania, w których wcześniej ćwiczyła. Wodę po kąpieli, szczoteczki do zębów.

Wszystko, co możesz wymyślić, ludzie tego chcą.
Plucie jest popularne i robię to kilka razy w tygodniu. Teraz nie sprzedaję mojej śliny za jedyne 300 funtów. Wyceniam to dla każdego klienta – jeśli wiem, że zapłacą dużo, zażądam więcej.

– powiedziała.

 

Zaczęła zarabiać na sprzedawaniu śliny, więc rzuciła studia i stałą pracę

Gdy tylko zaczęła zarabiać większe pieniądze, Jones rzuciła pracę w Tesco, a zaraz po tym studia. Nauki biomedyczne (to był kierunek jej studiów), nie były już dla niej interesujące. Mimo że przez większość życia chciała zostać lekarzem, kiedy uświadomiła sobie, że w łatwy sposób może mieć wygodne życie, postanowiła pójść tą drogą. Spłaciła długi matki, własne, a nawet kupiła konia dla swojej  siostry. Dziś wiedzie wystawne życie dzięki sprzedawaniu swojej śliny.

Źródło: ladible.com, Instagram

Więcej o: