16-latek zapadł się pod ziemię. Mama chłopca zabrała głos. Ma ważną prośbę

Rodzina 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego prosi o pomoc w poszukiwaniach nastolatka. Mama chłopca opublikowała poruszający apel w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że nastolatek zniknął w piątek 26 maja i do tej pory nie wiadomo, gdzie przebywa. O pomoc w akcji poszukiwawczej apeluje także policja.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Najgłośniejsze zaginięcia w Polsce. Nie wszystkie zostały wyjaśnione, nie wszystkich sprawców ukarano

"Zaginął mój syn Krzysztof Dymiński, lat 16. Nie ma znaków szczególnych oprócz aparatu stałego na zębach (górny i dolny łuk). Bardzo prosimy o kontakt, gdyby ktoś cokolwiek wiedział. Mój nr 604 944 800 lub na policję" - wskazała w poście z 27 maja. W poniedziałek natomiast zamieściła na Facebooku poruszającą wiadomość, skierowaną bezpośrednio do syna.

"Krzysztof, synku, nie martw się o nic, po prostu wróć do nas. Bardzo Cię kochamy i bardzo martwimy" - przekazuje pani Agnieszka

"Krzysztof jest introwertykiem, zamknięty w sobie, nie sprawiał nigdy problemów wychowawczych i jest bardzo związany emocjonalnie że swoją rodziną, która jest zrozpaczona i prosi o Waszą pomoc w poszukiwaniach zaginionego" - wskazano we wpisie. 

Każdy, nawet najmniejszy szczegół może przyczynić się do odnalezienia nastolatka, dlatego wszelkie apele w tej sprawie są tak ważne. Policja prowadzi poszukiwania zaginionego chłopca, ale od piątku nie wiadomo, co się z nim dzieje i gdzie przebywa. 

Nastolatek zaginął w piątek 26 maja br. Chłopiec na co dzień mieszka ze swoją rodziną w Pogroszewie Kolonii pod Ożarowem Mazowieckim. Tego dnia wyszedł z domu i od tej pory nie wrócił, nie skontaktował się też ze swoimi bliskimi ani nie pojawił się w poniedziałek w szkole.

W poszukiwania zaangażowana jest również Fundacja ITAKA.

Telefon nastolatka pozostaje wyłączony. Policja udostępniła zdjęcia zaginionego i również apeluje o zgłaszanie wszelkich informacji, które mogą przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu.

Zaginął 16-letni Krzysztof Dymiński. Jak wygląda zaginiony nastolatek?

Nastolatek jest ciemnym blondynem o bujnych włosach. Ma 174 centymetry wzrostu i niebieskie oczy. Jest szczupłej postury, a w dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie i  czarne obuwie sportowe marki Diesel.

Jeżeli rozpoznajesz chłopca na którymś z załączonych zdjęć, jak najszybciej skontaktuj się z najbliższą komendą policji lub zadzwoń na numer alarmowy 112.

Źródła: Stowarzyszenie Zaginieni Cała Polska/Facebook/Gdziekolwiek jesteś

Więcej o: