Zamiast zjadać, "nałóż" na paznokcie. Oryginalny trend manicure podbija internet

Lato to idealny czas na kreatywne eksperymenty z manicure i włączenie większej gamy kolorystycznej do swojego repertuaru. Ten oryginalny trend paznokciowy podbija internet, idealnie wpasowując się w sezon wakacyjny. Jest twórczy i przykuwa uwagę.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wraz ze zbliżającymi się wakacjami coraz częściej możemy cieszyć się sezonowymi owocami. Na horyzoncie widać już polskie truskawki i wspomnienie o słodkich czereśniach powoli staje się rzeczywistością. Dlaczego mamy celebrować ten radosny sezon jedynie w kuchni? Manicure z owocowym wzorem podbija internet. Jest świeży, optymistyczny, oraz świetnie wpasowuje się w letni klimat i słoneczną pogodę. Zobaczymy w nim wszystko, co ulubione: truskawki, czereśnie, a nawet egzotyczne arbuzy

Zobacz wideo Paznokcie w kolorze wina i złota krok po kroku

Manicure w truskawki. Idealne paznokcie na czerwcowy bazarek 

Wraz z nadejściem czerwca rozpoczyna się ukochany sezon na truskawki. Stoiska piętrzą się przy drogach i chodnikach, kusząc słodkimi czerwonymi owocami. Truskawki świetnie będą wyglądać nie tylko w naszej lodówce, lecz również jako wzór na paznokciach. Drobne owoce namalowane na tle delikatnego różowego lakieru dodadzą manicure świeżości i wakacyjnego luzu. Możesz połączyć je z drobnymi białymi kwiatkami. Pięknie będzie to wyglądać jako subtelny dodatek na płytce palca serdecznego, gdy reszta paznokci utrzymana będzie w kolorze bazowym. 

 

Soczysta czereśnia. Kreatywny manicure w różowo-czerwonym stylu

Kolejny owocowym manicure, który może być dla ciebie inspiracją podczas kolejnej wizyty u kosmetyczki, wyróżnia się prześlicznym drobnym czereśniowym wzorem na palcu serdecznym. Czerwone owoce połączone są białą gałązką i znajdują się na różowym tle. Płytka palca wskazującego pomalowana jest w białe oraz czerwone asymetryczne linie, również na różowej bazie. Reszta paznokci utrzymana jest w soczystej czerwieni. Taki manicure łączy elegancję z wakacyjnym akcentem

 

Egzotyczny arbuz na paznokciach. Świeży i oryginalny manicure na wakacje

Nie ma nic bardziej odświeżającego niż arbuz spożywany podczas upałów. Ostatni manicure, który chciałabym ci zaproponować, jest wzór, który składa hołd temu wakacyjnemu owocowi. Wykonany jest w stylu french. Końcówki paznokci zaznaczone są na zielono, imitując skórkę arbuza. Płytkę natomiast pokrywa różowo-pomarańczowy wzór z drobnymi pestkami na wzór miąższu. Jest on kreatywny i bardzo oryginalny. 

 
Więcej o: