Trzy pary znaków zodiaku raczej nie stworzą udanego związku. Które są najmniej dopasowane?

Czasami czujemy, że z niektórymi osobami po prostu nie mamy "chemii". Powodem tych odczuć mogą być znaki zodiaku i charakterystyczne dla nich cechy osobowości. Które astrologiczne pary mogą mieć problem ze stworzeniem udanego związku?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Niektóre znaki zodiaku zwyczajnie do siebie nie pasują. Choć na pierwszy rzut oka może tego nie widać, ich cechy osobowości sprawiają, że stworzenie udanego związku jest niezwykle trudne. Oczywiście, astrologia nie jest prawdą objawioną i nie każde z jej założeń sprawdza się w 100%. Z tego powodu podchodź do niej z należytym dystansem.

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - koziorożec

Ambicje Barana i Koziorożca mogą wydawać się ekscytujące. Z biegiem czasu mogą stać się powodem kłótni

Zodiakalne Barany i Koziorożce to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Osoby spod tych znaków cechują się niebywałą ambicją i wytrwałością w dążeniu do celu. Początkowo wspólna pasja w realizowaniu planów może być niezwykle ekscytująca, jednak wraz z rozwojem związku, może stać się iskrą, która rozpali niejedną kłótnię. Koziorożce z natury są pracoholikami, przez co zdarza się, że zaniedbują swoich bliskich. Lubią także nadawać rytm i określać cele. To z kolei gryzie się z cechami wyróżniającymi Barany. Ludzie urodzeni pomiędzy a 21 marca a 19 kwietnia zazwyczaj cenią swoją wolność ponad wszystko. Gdy chcą zrealizować swoje marzenia, nie pozwolą, aby ktokolwiek mówił im, co mają robić.

Rak i Waga. Mimo wspólnych cech, chcą od życia kompletnie innych rzeczy

Osoby spod znaku Raka i Wagi łączy ogromna wrażliwość do świata. Na pierwszych randkach wspólnie zachwycają się otaczającą ich przyrodą i sztuką. Z biegiem czasu może się jednak okazać, że to jedna z niewielu wspólnych cech, które dzielą. Zodiakalne Raki cenią sobie przede wszystkim rodzinę i ciepło domowego ogniska, przez co podchodzą do związków niezwykle poważnie. Są także ponadprzeciętnie romantyczne. Waga z kolei zdecydowanie bardziej od sentymentów woli chwile drobnego szaleństwa i zabawę.

Byk i Lew. Ciągła walka o bycie w centrum uwagi nie sprzyja zdrowemu związkowi

Ludzie urodzeni pod gwiazdozbiorami Byka i Lwa to bywają przywódcami. Potrafią pokierować zespołem w taki sposób, że bez większych przeszkód osiągną każdy cel i poradzą sobie z nieprzewidzianymi przeszkodami. Gdy jednak stworzą związek, do głosu dochodzą te mniej lubiane cechy ich charakterów. Zarówno Byki, jak i Lwy chcą być w centrum uwagi i decydować o każdej decyzji. Z tego powodu często czują zazdrość wobec drugiej połówki.

Więcej o: