Pamiętacie Julkę z "M jak miłość"? Rzuciła aktorstwo, żeby wrócić na studia. Czym dziś się zajmuje?

Anna Janocha po raz pierwszy stanęła przed kamerą, dzięki radzie swojego chłopaka. Szybko zyskała spory rozgłos. Aktorka zagrała w kilku znanych polskich serialach, a fani wróżyli jej dużą karierę. Dziś nie znajdziemy jej na czerwonych dywanach. Zamiast tego rozwija się w zupełnie innej branży.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fani "M jak miłość" pamiętają ją jako Julię, córkę pani Honoraty, a w "Pierwszej miłości" wcielała się Ilonę Bartoszak. W portfolio Anny Janochy znajdziemy wiele innych ról z popularnych seriali, jednak dzisiaj nie sposób znaleźć jej wśród gwiazd show-biznesu.

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski o zainteresowaniach syna. Też zostanie aktorem?

Zachwycała fanów seriali. W 2011 zniknęła z telewizji

Do zaniesienia zdjęcia do agencji castingowej namówił ją Jakub Tolak, z którym związała się już po pierwszym spotkaniu. Niedługo później Janocha dostała rolę w "Klanie" u boku swojego partnera. Po pierwszym sukcesie zagrała Julkę w "M jak miłość". Fani pokochali jej postać, dzięki czemu aktorka zyskała spory rozgłos. W sumie występowała w 9 popularnych serialach. Czas spędzony przed kamerami musiała dzielić z nauką na studiach prawniczych. 

Niespodziewanie Janocha rozstała się z Tolakiem zaledwie po dwóch latach związku w 2008 roku. Niedługo później, bo w 2011 roku, aktorka po raz ostatni stanęła przed kamerami. Zdecydowała się w pełni poświęcić studiom. Kobieta ukończyła Wyższą Szkołę Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego, odbyła staż w firmie prawniczej, jednak finalnie nie zdecydowała się na zawód w tej branży. Zamiast tego poświęciła się PR-owi i marketingowi. W 2015 roku udzieliła głośnego wywiadu, w którym oświadczyła, że powrót do show-biznesu wcale jej nie interesuje - Skończyłam prawo, ale nigdy nie byłam przekonana, że chcę zostać prawnikiem. Zostawiam to na inny moment w życiu. - wyznała w rozmowie z "Faktem" Wiedzę ze studiów wykorzystuję w bardziej kreatywnej branży - podkreślała.

Czym dziś zajmuje się Anna Janocha? Pracuje w firmie męża

W 2014 roku poznała Bartosza Sosnówkę, z którym jest do dziś. Jak się okazuje, Janocha obecnie zajmuje stanowisko w firmie PR-owej męża. Do obowiązków gwiazdy "M jak miłość"  należy m.in. "rozwój biznesu oraz wsparcie strategiczne dla kluczowych klientów". Cztery lata temu Anna zniknęła także z mediów społecznościowych. Jej ostatni wpis na Twitterze pochodzi z 2019 roku. Usunęła także profile na Facebooku i Instagramie.

Więcej o: