82-letni Al Pacino zostanie ojcem. Jego młodsza o 53 lata partnerka jest w ciąży

Jak poinformowało TMZ, 82-letni Al Pacino spodziewa się dziecka. Jego młodsza o prawie pięć dekad partnerka jest obecnie w ósmym miesiącu ciąży. Doniesienia te potwierdzili przedstawiciele aktora.

Na początku maja tego roku media na całym świecie obiegła informacja o tym, że 79-letni Robert De Niro został ojcem. Aktor udzielił wywiadu kanadyjskiej stacji ET Canada w ramach promocji filmu "Wszystko o moim starym". W trakcie rozmowy wyznał, że został ojcem po raz siódmy. Prowadząca wywiad Brittnee Blair zaczęła rozmowę mówiąc: "Wiem, o tym, że masz sześcioro dzieci". Wtedy De Niro przerwał dziennikarce i wyznał: "Właściwie to... siedmioro. Niedawno urodziło mi się dziecko".

Zobacz wideo Michał Wiśniewski nie chce więcej dzieci?

82-letni Al Pacino spodziewa się dziecka z 29-letnią partnerką

Okazuje się, że De Niro nie jest jedynym słynnym aktorem, który w ostatnim czasie zdecydował się na późne ojcostwo. Od jakiegoś czasu plotkowano na temat związku Al Pacino z 29-letnią Noor Alfallah. Natomiast niedawno amerykańskim dziennikarzom udało się potwierdzić, że para spodziewa się pierwszego dziecka. Jak poinformowało TMZ, Noor Alfallah jest obecnie w ósmym miesiącu ciąży. - Al Pacino będzie stulatkiem, gdy jego dziecko skończy 18 lat - zaznaczyli dziennikarze.

 

"Różnica wieku nie jest problemem"

Al Pacino i Noor Alfallah są parą od kwietnia 2020 roku. Początkowo mało kto wierzył w doniesienia na temat tej relacji. - Różnica wieku nie jest dla nich problemem, mimo że on jest starszy od jej ojca - komentowali jakiś czas temu znajomi pary. Warto wspomnieć, że będzie to czwarte dziecko aktora. 34 lata został ojcem Julie Marie. Jej matką jest trenerka aktorstwa Jan Tarrant. Natomiast w czasie związku z Beverly D’Angelo w 2001 r. na świat przyszyły bliźniaki - syn Anton James oraz córka Olivia.

Więcej o: