Gwiazda "Zbuntowanego anioła" pokazała syna. Fani zachwyceni. "Jakie to piękne"

46-letnia Natalia Oreiro, która przed laty wcieliła się w rezolutną Milagros, opublikowała nagranie, którym rozczuliła internautów. Pokazała się na nim w niezwykle uroczej chwili z ukochanym synem. "I wszechświat się zatrzymał" - napisała pod nim.

Natalia Oreiro urodziła się 19 maja 1997 roku w Montevideo. Jest popularną urugwajską aktorką oraz piosenkarką. Pierwsze lekcje aktorstwa brała już w wieku 8 lat. Polacy pokochali ją przede wszystkim za rolę w argentyńskiej telenoweli "Zbuntowany Anioł". Wcieliła się w niej w postać głównej bohaterki, nieco krnąbrnej, przekornej dziewczyny pracującej jako służąca. Oprócz tego zagrała w wielu filmach oraz wydała kilkanaście płyt.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Nasha Natasha" to rosyjski dokument o Natalii Oreiro. Pokaże go Netflix

46-letnia Natalia Oreiro w eleganckiej sesji. Aktorka zachwyca stylem i urodą

Natalia Oreiro jest aktywna nie tylko zawodowo, ale także w mediach społecznościowych. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,4 mln osób regularnie wrzuca przepiękne zdjęcia, kadry z filmów, czy po prostu dzieli się z fanami swoją codziennością. Niedawno opublikowała efekty eleganckiej sesji zdjęciowej, w której miała na sobie czarną sukienkę, białą koszulę oraz krawat, a na ustach zaś mocną, czerwoną szminkę. Oprócz tego wrzuciła także zapowiedź nowej komedii, w której występuje oraz niezwykle wyjątkowe nagranie z synem.

Natalia Oreiro na rozczulającym nagraniu z synem. "Spokój i miłość"

Natalia Oreiro od 22 lat jest w związku małżeńskim z Ricardo Mollo, z którym doczekała się syna, Merlina. Kilka dni temu opublikowała na Instagramie niezwykle urocze nagranie, na którym jest w luźnym, domowym wydaniu, bez makijażu i ułożonych włosów. Zamiast tego trzyma w objęciach jedenastoletniego syna, którego czule przytula.

 
I wszechświat się zatrzymał 

- podpisała je aktorka. Pod filmem, który polubiło dotychczas ponad 115 tys. osób pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Ramiona mamy są najlepszym schronieniem
Twoje miejsce na świecie
Jakie to piękne, jakie prawdziwe, jakie niepowtarzalne
Spokój i miłość
To przytulaśny miś
Więcej o: