44-letnia aktorka na bardzo odważnych zdjęciach. Fani przecierają oczy: "Jezu nie"

Kate Hudson wprawiła ostatnio w osłupienie swoich fanów na Instagramie. Gwiazda podzieliła się odważnymi zdjęciami, pozując nad basenem. Zdania internautów są jednak mocno podzielone. - "O wiele za dużo pokazane!", "Tandetne!", "Wyglądasz niesamowicie!" - piszą.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Kate Hudson jest jedną z najpopularniejszych aktorek Hollywood. Sławę oraz ogromną sympatię widzów zyskała rolami w takich filmach, jak "U progu sławy", za który otrzymała nominację do Oscara, "Jak stracić chłopaka w 10 dni", "Nie wszystko złoto, co się świeci" czy "Pożyczony narzeczony". Ku uciesze fanów, Kate Hudson od lat aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, na którym zgromadziła już ponad 17 milionów obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Kate Hudson na odważnych zdjęciach. Fani podzieleni: "To nie jest konieczne"

Kate Hudson opublikowała na swoim instagramowym profilu kilka kadrów znad basenu. Uwagę fanek i fanów przykuły szczególnie te zdjęcia, na których gwiazda zapozowała ubrana w dół od bikini. Post zrobił furorę i w kilka godzin zebrał ponad 300 tys. polubień. Pod postem pojawiło się także wiele różnych komentarzy:

Jezu nie Kate!
To jest gorące
To nie jest konieczne. Jesteś piękna bez takich zdjęć. Nie bądź taką osobą
Hejterzy są przezabawni. Wyglądasz niesamowicie. Nie ma nic bardziej seksownego niż kobieta, która czuje się komfortowo w swojej skórze, zwłaszcza jeśli jest matką
Zniewalająca
Chciałabym być tak gotowa na lato
Dlaczego!? Nie proszę nie
O wiele za dużo pokazane! Jesteś mamą
Tandetne!
Rób, co chcesz, bo możesz i powinnaś. Wyglądasz niesamowicie!

- piszą internauci oraz internautki.

 

W czym tkwi sekret formy Kate Hudson?

Kate Hudson podobno od 19 roku życia trenuje Pilates i bardzo dba o swoje zdrowie. Aktorka wydała nawet książkę "Pretty happy: Healthy Ways to Love Your Body", w której opisała, jak wygląda jej styl życia. Gwiazda pytana o sekret idealnego wyglądu odpowiada, że nie ma na to jednej recepty dla każdego. Jednak to, co jej zdaniem jest kluczowe, to równowaga pomiędzy czterema filarami w życiu: troską o zdrowie, regularne ćwiczenia, zdrową dietą i rozwojem wewnętrznym, czyli unikaniem stresu oraz utrzymaniem dobrego samopoczucia. 

Więcej o: