Umieść pastę do zębów w zamrażarce. Już nigdy nie będziesz sprzątać inaczej

Trików na efektywne sprzątanie jest wiele. Mało kto jednak słyszał o wykorzystaniu zamrożonej pasty do zębów. Okazuje się, że metoda pomoże uporać się z wieloma problemami, które wcześniej wydawały się trudne do pokonania. Oto co należy zrobić.

Zastanawiałaś się kiedyś, co się stanie, jeśli włożysz pastę do zębów do zamrażarki? Choć produkt służy nam do codziennego czyszczenia szkliwa, może mieć też zupełnie inne zastosowanie. Okazuje się, że trik z pastą i zamrażarką pomoże w skutecznym i dokładnym sprzątaniu. Na czym polega?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dagmara ma sposób na o swój piękny uśmiech. Myje zęby osiem razy dziennie

Włóż pastę do zębów do zamrażarki. Efekt przerośnie twoje oczekiwania

Pasta do zębów oprócz czyszczenia szkliwa może też pomóc w sprzątaniu wielu domowych powierzchni. Zamrożona substancja nie dość, że zwalczy zabrudzenia, to jeszcze usunie nieprzyjemne dla nosa zapachy. To świetna alternatywa dla sklepowych produktów, których działanie mogło nas kiedyś zawieść. Produkt należy zamrozić po to, by twardym kawałkiem pocierać powierzchnię, którą chcemy wyczyścić tak, jak robimy to z wykorzystaniem zwykłej gąbki.

Najprostszym sposobem na zamrożenie pasty do zębów jest przełożenie jej do foremek na lód, które większość z nas ma w domu. Po 5 godzinach w zamrażarce środek czyszczący będzie gotowy do użycia. Pocieraj nim na przykład deskę do krojenia, na której pozostały zapachy po kojeniu mięsa czy warzyw o ostrym aromacie. Pasta do zębów usunie też ciemny nalot z zaśniedziałych sztućców.

Co umyć pastą do zębów? Trików jest kilka

Na tiktokowym profilu @ehow jakiś czas temu opublikowano filmik ukazujący, co można wyczyścić pastą do zębów. Na nagraniu wymieniono brudną biżuterię, zamglone reflektory samochodowe i gumowe uty.

Internauci w komentarzach pochwalili się własnymi trikami na wykorzystanie pasty do zębów. Niektórzy przyznali też, że przedstawione na nagraniu metody działają.

To działa też na białych ubraniach.
Wiem, że trik z biżuterią działa. Tak czyściliśmy naszą, gdy byliśmy młodsi.
Serio? Muszę to wypróbować!
Więcej o: