Najgorętsze kostiumy kąpielowe tego lata. Wysmuklą sylwetkę i ukryją boczki. Bikini nie może się z nimi równać

Najgorętszy kostium kąpielowy to taki, który niezależnie od zmieniających się trendów nigdy nie wyjdzie z mody. Te kostiumy są ponadczasowe, eleganckie, a ponadto wymodelują sylwetkę, podkreślą talię i ukryją boczki. Stroje kąpielowe w tym stylu oferują popularne sieciówki.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Czarny kostium kąpielowy to ponadczasowy klasyk wśród mody plażowej i nie ustępuje swoim wyglądem wzorzystym strojom i fasonom. Jest minimalistyczny, szykowny i nigdy nie wyjdzie z mody. To prawdziwa urlopowa perełka, na którą zawsze możemy liczyć, niezależnie od zmieniających się trendów. Wyróżniłam dla ciebie trzy eleganckie jednoczęściowe stroje kąpielowe, które podkreślą sylwetkę, wypłaszczą brzuszek i wymodelują boczki. Te kostiumy zapewnią ci najwyższy komfort podczas plażowania i mogą służyć ci na lata. 

Zobacz wideo Znamy prognozę na sezon urlopowy 2023!

Asymetryczny strój jednoczęściowy z Sinsay. Wycięcie w talii podkreśli sylwetkę

Moją pierwszą propozycją jest asymetryczny strój jednoczęściowy z Sinsay, z grubym ramiączkiem na jedno ramię. Ten krój zdobył bardzo dużą popularność w 2023 roku i zdecydowanie zostanie z nami na dłużej. Góra kostiumu, odpinanym cienkim ramiączkiem, wspaniale eksponuje obojczyki, a asymetryczne wycięcie po jednej stronie podkreśli talię i optycznie wymodeluje sylwetkę. Taki strój, choć minimalistyczny, prezentuje się zjawiskowo. 

strój kąpielowystrój kąpielowy Sinsay

Kostium kąpielowy shape z Bonprix. Klasyczny krój będzie służył przez lata

Kostium kąpielowy z Bonprix ma przepiękny klasyczny krój. Góra tego modelu uszyta jest na zakładkę i poły nakładają się na siebie, tworząc założenie kopertowe. Trójkątne miseczki formują dekolt w kształcie litery "V". Strój z Bonprix uszyty jest ze specjalnego materiału modelującego sylwetkę, który wypłaszczy brzuszek, podkreśli talię i dyskretnie ukryje boczki. Jego krój jest ponadczasowy i na zawsze pozostanie w modzie. 

Strój kąpielowyStrój kąpielowy Bonprix

Zmysłowy strój kąpielowy z H&M z elementem pierścienia. Gorący trend w klasycznym wydaniu

Stroje kąpielowe z elementami pierścienia są popularne już od wielu lat. Kostium kąpielowy z H&M wiązany jest na karku, a jego usztywniane miseczki połączone są z dołem kostiumu połyskującym kółkiem. Wycięcia po bokach i z tyłu podkreślają talię, optycznie nadając sylwetce kształtu klepsydry. Ten model wygląda zjawiskowo i świetnie sprawdzi się na wakacje. 

Strój kąpielowyStrój kąpielowy H&M

Więcej o: