Gdy para młoda opuszczała kościół, goście postanowili ich zaskoczyć. "Chyba bym się rozpłakała"

Śluby i wesela w różnych krajach rządzą się swoimi prawami. Każda kultura ma pewne tradycje, których dotrzymuje w trakcie tak ważnego dnia. Jedna para młoda nie spodziewała się jednak, że goście aż tak będą chcieli uczcić ich ślub. Gdy wyszli z kościoła, byli w szoku.

Para młoda nie spodziewała się, że to, co wydarzy się po wyjściu z kościoła, przybierze taki obrót. Na TikToku pojawiło się krótkie nagranie, które wzbudziło wiele emocji wśród użytkowników oraz użytkowniczek tej aplikacji. Greccy goście weselni postanowili uczcić wyjątkowy dzień pary młodej i zrobili to w tradycyjny dla siebie sposób. Tym razem jednak przygotowano go na o wiele większą skalę.

Zobacz wideo Wiemy gdzie Ewa Kasprzyk weźmie ślub i kto go udzieli. "Ksiądz jest afrykanistą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Goście postanowili uczcić ślub pary młodej. To, co zrobili, może zaskoczyć

Na profilu @news.com.au na TikToku zostało udostępnione nagranie, które odtworzono ponad trzy miliony razy. W sekcji komentarzy pozostawiono mnóstwo słów na jego temat, a sam materiał stał się tak zwanym viralem. Sytuacja na filmie dzieje się w Grecji podczas jednego ze ślubów. Gdy para młoda opuszcza kościół, goście weselni postanowili uczcić to w tradycyjny dla tego regionu sposób. Zrobili to jednak na naprawdę dużą skalę, co nie do końca wszystkim przypadło do gustu.

Gdy tylko para młoda wyszła z kościoła, została zasypana ryżem przez gości weselnych. Świeżo upieczonych małżonków posypywano ryżem wprost z wiader i worków, a niektórzy zgarniali ryż łopatami, by ponownie podrzucić go i obsypać nim parę młodą. W pewnym momencie jeden z gości stanął na krześle, a następnie wysypał z ogromnego worka ryż wprost na głowy małżonków. Pod koniec nagrania widać, że miny państwa młodych nie należą do zadowolonych. Nie wiemy jednak, jak wyglądała ich ostateczna reakcja, ponieważ nagranie na TikToku kończy się, gdy tylko goście przestają sypać ryżem w stronę nowożeńców.

Zdania na temat zachowania gości są podzielone. Niektórzy nie ukrywają złości

Wśród komentarzy pod materiałem udostępnionym na TikToku możemy zaobserwować, że internautki oraz internauci są zaskoczeni takim zachowaniem gości weselnych. Większość pozostawionych opinii nie jest jednak zbyt przychylnych całemu zdarzeniu. Wiele osób zaznacza, że na miejscu pary młodej nie byliby zadowoleni z takiego obrotu spraw. Niektórzy przyznają, że po takim zachowaniu od razu odwołaliby wesele.

Wkurzyło mnie to.
U mnie imprezy by już nie było...
Wyszłabym z własnego ślubu.
Chyba bym się rozpłakała.
No wkurzyłabym się ostro, bez przesady.
Grecką tradycją jest marnowanie jedzenia? Słabe.

Najwięcej obaw wzbudziła jednak ilość ryżu, która została wykorzystana do obsypania pary młodej. Użytkownicy oraz użytkowniczki TikToka zaznaczają, że to nic innego jak marnowanie jedzenia, które mogłoby zostać przekazane potrzebującym. Wśród internautek i internautów znalazły się mimo wszystko osoby przychylne całemu zdarzeniu. Niektórzy zaznaczają, że chętnie przeżyliby coś podobnego podczas własnej ceremonii.

Wszyscy krytykują, ale ja bym mogła tak mieć.
Też bym tak chciał!
Im więcej ryżu tym lepiej.
Uwielbiam być Greczynką!
Więcej o: