Osoby o tych 4 imionach czeka w czerwcu przypływ gotówki. Będą mogły poszaleć!

Są osoby, które wierzą w moc uzdrawiających rytuałów, mających zapewnić powodzenie i szczęście w wielu dziedzinach życia. Jeszcze inni posiłkują się wróżbami i horoskopami. Nie bez znaczenia są również imiona. Niektórzy wierzą, że niektóre z nich są szczególnie związane z sukcesem w wymiarze finansowym.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Ile pieniędzy włożyć do koperty na komunię? [SONDA]

Imię nadawane w czasach starożytnych służyło nie tylko identyfikacji danej osoby, ale stanowiło też swego rodzaju wróżbę dla jego posiadacza. Nierzadko miało również odzwierciedlać jego cechy charakteru.

Imiona i ich znaczenie

Imiona już w czasach antycznych miały szczególne znaczenie. W związku z wszelkiego rodzaju wierzeniami, nadawanie np. tzw. sekretnego imienia miało służyć ochronie przed rzucanymi urokami i złymi zaklęciami. Już wtedy część imion kojarzyła się pechowo, a inne przywodziły na myśl szczęście i dobrobyt. Wiedza ta przekazywana była z pokolenia na pokolenie, i niektórzy nadal ją praktykują.

Niektórzy nadal wierzą w symbolikę przypisaną do imion, w związku z czym posiłkują się wszelkimi przepowiedniami i wróżbami z nimi związanymi. Trzeba oczywiście pamiętać, że do tego typu przekonań należy podchodzić z dystansem, przymrużeniem oka i traktować je raczej w kategoriach zabawy.

W czerwcu supermarkety zazwyczaj nie świecą pustkami. Wiosenno-letnia aura, pora urlopów i koniec roku szkolnego sprzyjają wydatkom, związanym z wakacjami. Chętnie rozglądamy się za nowymi ubraniami, strojami kąpielowymi, klapkami. Niektórzy mają chęć po prostu wymienić garderobę na wakacyjną. W zależności od upodobań, inni z kolei wkładają dużo pieniędzy w sprzęt, np. do nurkowania, wspinaczki czy wycieczek rowerowych.

W miesiącu tym, gwiazdy będą szczególnie łaskawe dla niektórych z nas. Na nagły i niespodziewany przypływ gotówki w zbliżającym się miesiącu szczególnie mogą liczyć posiadacze czterech konkretnych imion. Kto będzie mógł pozwolić sobie w czerwcu na szalone zakupy?

Nosisz jedno z tych 4 imion? W czerwcu poszalejesz na zakupach

Zwiększone wydatki mogą wiązać się  z kiepską sytuacją finansową. Problem ten nie będzie dotyczył jednak osób o tych czterech imionach:

  • Danuta
  • Wiktoria
  • Sylwia 
  • Bronisław

Danucie opłaci się wielomiesięczne oszczędzanie. Nawet nie zauważ, jaka suma zdąży do tego czasu uzbierać się na jej koncie. Dodatkowo planety odciążą ją z kilku innych wydatków, które być może pokryje ktoś inny.

Wiktoria z kolei lubi buszować po sklepach i specjalnie nie liczy pieniędzy, więc koniec maja może witać  z pustą skarbonką. Niespodziewane zrządzenie losu i wcześniejsze dobre uczynki wrócą do niej z nawiązką. Tym samym będzie mogła pozwolić sobie na spełnienie kilku zakupowych marzeń.  

W przypadku Sylwii, Fortuna zatoczy koło w związku z wygraną. Czy to będzie loteria? Udział w programie, w którym nagrodą jest pokaźna suma gotówki? A może premia lub niespodziewany prezent? To owiane jest tajemnicą. Wiadomo jednak, że będzie to konkretny przypływ pieniędzy. Może pojawić się też szansa na szybki zarobek.

Bronisławowi natomiast jak manna z nieba spadnie premia lub konkretny dodatek do pensji. W innym przypadku, podejmie kilka intratnych decyzji finansowych, które ostatecznie znacznie zasilą jego kieszeń.

Więcej o: