Imiona damskie pasujące do znaków zodiaku. Idealnie odzwierciedlą ich charakter

Być może zauważyłeś, że niektóre imiona przypadkowo lub nie idealnie odzwierciedlają charakter danej osoby. Może mieć to również związek z astronomią. Oto lista imion żeńskich, które najlepiej pasują do poszczególnych znaków zodiaku.

Chociaż wybór imienia dla dziecka ma być ciekawą częścią podczas trwania ciąży, z pewnością wiele osób może również odczuwać presję, aby wybrać to "idealne". Wydaje się, że istnieje już niezliczona liczba miejsc, z których można czerpać inspirację, ale choć wcześniej mogłeś o tym nie pomyśleć, ale również znak zodiaku danej osoby może nam nieco podpowiedzieć. Pamiętaj, aby listę traktować z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Nowo narodzony syn Wiśniewskiego na drugie ma żeńskie imię. Będą przykrości w szkole?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Osoby spod znaku Barana uwielbiają być wszędzie pierwsze. Słyną ze swojej przebojowości, z drugiej strony bywają uparte i wyjątkowo konsekwentne. Imiona, które świetnie pasują: Urszula, Adela, Róża, Magdalena, Kinga, Irena, Mariola, Olga.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Zodiakalne byki to nie tylko pracowite, ale również twardo stąpające po ziemi i lojalne osoby. Właśnie te cechy często czynią ich świetnym materiałem na przyjaciela, któremu można ufać w wielu sytuacjach. Imiona, które pasują to: Julia, Karina, Maja, Małgorzata, Joanna, Monika, Beata, Kalina.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Osoby ze znakiem zodiaku Bliźnięta słyną ze swojej towarzyskiej strony. Uwielbiają spędzać czas na rozmowach z innymi, dzieląc się z nimi swoimi pomysłami. To niezwykle kreatywne osoby. Imiona, które odzwierciedlają ich charakter to: Edyta, Ewa, Sylwia, Zofia, Weronika, Anna, Justyna.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Zodiakalne Raki to niezwykle intuicyjne i empatyczne osoby, które gdziekolwiek się pojawią, niosą ze sobą pozytywną energię. Ludzie mogą z nimi rozmawiać godzinami. Imiona pasujące do jego osobowości to: Zuzanna, Eliza, Aleksandra, Klaudia, Daria, Oliwia.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Lwy to prawdziwe gwiazdy, które uwielbiają być w centrum uwagi. Entuzjastyczne i głośne, a także pełne pasji, gdziekolwiek się nie pojawią, tworzą unikalną atmosferę do zabawy. Oto kilka imion, które idealnie pasują: Roksana, Hanna, Gabriela, Helena, Krystyna, Paulina, Alicja.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Zodiakalne Panny to perfekcjonistki w każdym calu, co ma przełożenie nie tylko w ich pracy, ale również podczas wykonywania domowych obowiązków. Oprócz tego często lubią bujać w obłokach, rozmyślając o życiu. Imiona, które świetnie będą pasować to: Lena, Noemi, Aneta, Elżbieta, Konstancja, Sylwia.

Waga (23 września – 22 października)

Osoby urodzone spod znaku Wagi uwielbiają zachowywać balans w swoim życiu. Unikają stresowych sytuacji, a gdy już się takie pojawiają, starają się trzymać dystans. To prawdziwe romantyczne dusze, które z utęsknieniem marzą o spełnieniu się ich wielkiej miłości. Imiona, które pasują idealnie to: Lidia, Adrianna, Sandra, Milena, Pola, Laura.

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Zodiakalne Skorpiony to urodzeniu przywódcy. Świetnie sprawdzają się w roli liderów. Są niezwykle pracowite, a także stale dążą do realizacji postawionych przez siebie celów. Imiona, które pasują do tego znaku zodiaku to: Krystyna, Gabriela, Eliza, Hanna, Julia, Paula, Estera, Gracja.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Znak pełen energii i zapału. Osoby spod znaku Strzelec inspiruje swoim postępowaniem i czynnościami wiele osób do działania. Wiele z nich to urodzeni podróżnicy. Idealne imiona żeńskie to: Zofia, Ewa, Aleksandra, Magdalena, Maria, Marta.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Koziorożce są pełne motywacji, aby wykonać wszystkie zadania, na których najbardziej im zależy. Są niezwykle zdeterminowane i skłonne do perfekcjonizmu. Imiona, które pasują to: Katarzyna, Natalia, Kalina, Klara, Beata, Łucja, Lena, Jagoda.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Zodiakalne Wodniki mają wielkie serce, otwarty umysł, a także wolnego ducha. Prawie nigdy się nie poddaje, przez co wiele osób ceni ich upór oraz wytrwałość. Starają się unikać konfliktów. Imiona, które świetnie będą pasować to: Cecylia, Eliza, Martyna, Urszula, Anastazja, Julita, Stella.

Ryby  (19 lutego – 20 marca)

Osoby spod znaku Ryby stale dąży ku realistycznemu celowi, ale jednocześnie ku wzniosłemu marzeniu. Znak ten bywa tajemniczy i trudny do zrozumienia. Imiona, które do niego pasują to:  Agnieszka, Irena, Kaja, Laura, Marta, Olga.

Więcej o: