Tak wyglądałaby Kayah w blond włosach. Nie poznalibyście jej na ulicy

Kayah jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 35 lat. Od początku kariery była utożsamiana z długimi, czarnymi włosami. Chociaż piosenkarka nigdy nie zdecydowała się na drastyczną zmianę koloru włosów, my postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądałaby w blondzie.

Kariera Kayah rozpoczęła się w 1988 roku, natomiast to album "Kamień" z 1995 roku przyniósł jej ogólnopolską rozpoznawalność. Każda z nas zna takie hity jak "Testosteron", "Prawy do lewego" czy "Prócz ciebie nic". W ostatni weekend maja mogliśmy oglądać piosenkarkę na Polsat SuperHit Festiwal. Już 35 lat temu zachwycała długimi, kruczoczarnymi włosami i to właśnie one stały się jej znakiem rozpoznawczym. Za pomocą aplikacji FaceApp sprawdziliśmy, jak wyglądałaby w blond włosach.

Zobacz wideo Czy Viki Gabor mówi do Kayah "ciociu"? [Koło Plotka]

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Kayah od lat jest wierna ciemnym włosom. Czy słusznie?

Każda zmiana wizerunku artysty wiąże się z ryzykiem, że nie byłby już tak rozpoznawalny. Niektórzy wokaliści przez całą swoją karierę są wierni jednemu stylowi, dzięki czemu publiczność zaczyna ich utożsamiać z konkretnym strojem czy kolorem włosów. Kayah mogliśmy zobaczyć w różnych fryzurach: dredach, gładkich pasmach czy lokach. Zawsze miała jednak czarne włosy.

 

Nigdy nie zdecydowała się na zmianę koloru, pasemka czy ombre. Gdyby przefarbowała włosy na blond, prezentowałaby się zupełnie inaczej. Trzeba jednak przyznać, że jasne włosy świetnie podkreślają kolor jej oczu.

Kayah w blondzieKayah w blondzie www.instagram.com/kayah_official/ FaceApp

Kayah w blondzie. Powinna przefarbować włosy?

Piosenkarka jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją 101 tys. osób. Regularnie dzieli się z fanami zdjęciami z koncertów czy urywkami ze swojego życia prywatnego. Przez lata jej działalności mogliśmy zobaczyć ją w różnych odsłonach: dłuższych i krótszych włosach, falach i idealnie prostych pasmach. Gdyby Kayah po tylu latach zdecydowała się na zmianę wizerunku, z pewnością zaskoczyłaby swoich fanów. W galerii można zobaczyć więcej zdjęć, jak gwiazda wyglądałaby w blondzie.

Więcej o: