Przerażająca wizja wróżbity Macieja na nadchodzące miesiące. "Sytuacja staje się bardzo poważna"

Wróżbita Maciej jakiś czas temu zdradził, co jego zdaniem czeka nas w 2023 roku. - Sytuacja staje się bardzo poważna. Chodzi o to, że Pluton przebywa około trzydziestu lat w jednym znaku zodiaku - powiedział.

Maciej Skrzątek, znany szerszej publiczności jako Wróżbita Maciej, zajmuje się na co dzień przepowiadaniem przyszłości. Zaczął się tym zajmować w wieku 18 lat. Twierdzi, że otrzymał dar od Boga. - Według nauk numerologii jestem obecnie w produktywnym cyklu życia o liczbie 9. Chyba nie ma lepszej wibracji numerologicznej na dar, który posiadam i który został dany mi od Boga. Tak, od Boga - napisał na swojej stronie internetowej. 

Zobacz wideo Gwiazda "Love Island" poszła do wróżki, by poznać przyszłość"

Wizja wróżbity Macieja na 2023 rok

Jakiś czas temu jeden z najpopularniejszych wróżbitów w Polsce udzielił wywiadu serwisowi Pomopnik. W rozmowie zdradził między innymi, co nas czeka w 2023 roku. Co ciekawe, już kilka miesięcy temu ostrzegał przed nadmiernym ufaniem technologii. - Sytuacja staje się bardzo poważna. Chodzi o to, że Pluton przebywa około trzydziestu lat w jednym znaku zodiaku. [...] Przechodzi ze znaku Koziorożca do Wodnika, tym razem na nieco krócej, bo 21 lat. To spowoduje maksymalny wzrost technologii, a świat stanie się niczym z filmu science fiction.

 

- Mówię to całkowicie poważnie. Z odkrytych w tym czasie technologii ludzkość korzystać będzie przez kolejnych 360 lat. Warto wiedzieć, że także w 2026 Uran przechodzi do znaku Bliźniąt i według astrologów na świecie mogą pojawić się nawet latające samochody. Pewnie wiele osób w tym momencie się śmieje, ale proszę mi zaufać. Najbliższe lata przyniosą niesamowity technologiczny przełom - tak, że to co teraz mamy, to jeszcze nic - stwierdził wróżbita.

"Świat ma być zdominowany przez elektronikę"

I jak dodał, sztuczna inteligencja będzie dominować globalnie. - Niektórzy śmieją się uważając, że to na nich nie wpływa. Mogą się zdziwić, bo sztuczna inteligencja będzie dominować globalnie. Nawet kasy samoobsługowe to efekt tej technologii. W Erze Wodnika świat ma być zdominowany przez elektronikę. To wieloletni proces. Ludzie się przyzwyczajają, akceptują i chętnie korzystają z tych ułatwień. Ale moje spostrzeżenie jest takie, że to pozorna wygoda, która finalnie stanie się dla ludzkości przekleństwem" - zauważa wróżbita - powiedział Maciej Skrzątek w rozmowie z Pomponikiem.

Więcej o: