Marzena Kipiel-Sztuka schudła 15 kg. Zdradziła, jak tego dokonała. "Odżywiałam się beznadziejnie"

Małgorzata Kipiel-Sztuka zachwyciła fanów sporą metamorfozą. Mimo trudniejszego okresu związanego pandemią oraz problemami ze zdrowiem, aktorka postanowiła o siebie zadbać. Z diety wykluczyła kilka produktów i mocno trzyma się swoich postanowień, dzięki czemu schudła aż 15 kg.

Marzena Kipiel-Sztuka to popularna aktorka teatralna oraz telewizyjna. Polacy pokochali ją w szczególności za rolę w serialu "Świat według Kiepskich". Przez ponad 20 lat grała w nim żonę głównego bohatera, Halinkę. Jakiś czas temu przeszła sporą metamorfozę i schudła 15 kg. Jak tego dokonała?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Świat według Kiepskich" się skończył, więc wspominamy. Wiecie, że Ferdek wcale nie miał być Ferdkiem?

Polacy pokochali ją za rolę Halinki Kiepskiej. Grała ją przez ponad 20 lat

Marzena Kipiel-Sztuka grała w sitcomie "Świat według Kiepskich" od samego początku, czyli od roku 1999 roku. To właśnie ta produkcja przyniosła jej sławę, rozpoznawalność oraz ogromną sympatię widzów. Gdy dowiedziała się, że po ponad 20 latach serial nie będzie kontynuowany nie kryła smutku. Tym bardziej że wcześniej, z powodu pandemii, znalazła się w nieciekawej sytuacji, a potem zmagała się z problemami zdrowotnymi. Ostatecznie udało jej się przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu i zdecydowanie poprawić swoją sytuację. Co więcej, postanowiła o siebie zadbać i wprowadzić spore zmiany w diecie.

Marzena Kipiel-Sztuka postanowiła o siebie zadbać. Z tych produktów zrezygnowała

Aktorka przyznała, że dbanie o siebie jest dla niej bardzo ważne, dlatego postanowiła zatroszczyć się nie tylko o zdrowie, ale również sylwetkę i formę. Z tego powodu znacznie ograniczyła palenie i definitywnie zrezygnowała z pozostałych używek. Dodatkowo ograniczyła w diecie kilka produktów i zmieniła swoje nawyki żywieniowe, dzięki czemu udało jej się zgubić aż 15 kg.

Aktorka zdradziła, co zmieniła w swoim żywieniu. Postawiła na regularność

Marzena Kipiel-Sztuka zdradziła, jakie zmiany wprowadziła w diecie, dzięki którym udało jej się osiągnąć tak niesamowite efekty. - Ograniczyłam niektóre produkty. Spożywam mniej węglowodanów, a więcej warzyw i owoców - przyznała w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo". To jednak nie wszystko, gdyż aktorka zmieniła także nawyki żywieniowe. - Zaczęłam jeść o stałych porach. Wcześniej nie pilnowałam tego zbytnio, a odżywiałam się beznadziejne. W moim menu były produkty ze stacji benzynowych oraz amerykańskich fast foodów - dodała. 

Więcej o: