Na Dzień Dziecka tata wręczył córce dwie kartki. Od nich zależało, co będzie dalej

1 czerwca to w Polsce święto dzieci. Z tej okazji wielu rodziców zastanawia się, jakie niespodzianki przygotować dla najmłodszych. Tata z Japonii opublikował na swoim profilu na TikToku nagranie, które można potraktować jako inspirację do wspólnej zabawy.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

W różnych miejscach na świecie Dzień Dziecka obchodzony jest w różne dni. W Polsce święto najmłodszych od 1950 roku celebrowane jest 1 czerwca. Tego dnia w szkołach odbywają się huczne obchody, a rodzice wymyślają dla swoich pociech różnego rodzaju niespodzianki. Tata z Japonii opublikował na swoim profilu na TikToku krótkie nagranie, które pokazuje, jaką zabawę wymyślił dla swojej córeczki w ten szczególny dzień. "Jej uśmiech jest najlepszy" - zachwycają się internauci.

Zobacz wideo Jak może wyglądać dzień dziecka, w którym nie ma czasu na nudę, telefon i granie na konsoli? Jak reagują na dzieci w depresji rodzice? Rozmowa z Marcinem Łokciewiczem, Pauliną Dudek i Pauliną Dąbrowską

Na Dzień Dziecka tata wręczył córce dwie kartki

Na nagraniu widzimy, że mężczyzna prosi córkę o wylosowanie jednej z dwóch karteczek. Na jednej napisane jest "McDonald's" na drugiej "Starbucks". Od tego, którą kartkę wybierze dziecko, zależy, co będą dalej robić. Dziewczynka losuje Starbucks i idą na mrożony napój.

Później córka ma do wyboru pójście na plażę lub do oceanarium. Losuje oceanarium. Kiedy przychodzi czas na drugą przekąskę, tata wręcza jej dwie kolejne kartki: makaron lub lody. Wybór pada na lody. Dziecko nie kryje radości. Później w czasie pory obiadowej dziewczynka wybiera pójście na ramen.

Dzień Dziecka. Moc atrakcji, a na koniec prezent

Na koniec z kolei ma wylosować kwotę, za którą tata kupi jej prezent. Wybrała droższą opcję i udali się do sklepu po klocki. "Zabawne, że wylosowała akurat zabawkę za 50 dolarów" - pisali internauci w komentarzach. Widać, że poza wszystkimi atrakcjami, sama forma zabawy sprawia dziecku ogromną radość. W końcu, kto nie lubi niespodzianek? "Uwielbiam patrzeć, jak się uśmiecha!" - dodał ktoś z komentujących. 

Więcej o: