Pokazała łazienkę babci, która nie brała prysznica od trzech lat. "Boże święty..."

Kobieta zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem domów pokazała, w jakim stane była łazienka pewnej starszej pani, która przez kilka lat nie korzystała z niej tak, jak powinna. Ludzie nie wierzą w to, co widzą: "Jezus", "Od tego zapachu pewnie straciłabym przytomność".

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok jest jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie, na której użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się krótkimi filmikami o przeróżnej tematyce. Można tam znaleźć nie tylko wiele porad, trendów czy trików, lecz także wiele historii oraz sytuacji z życia wziętych.

Zobacz wideo Jak pozbyć się kamienia z kabiny prysznicowej? Oto domowy sposób bez detergentów

Pokazała, jak wyglądała łazienka pewnej babci. "Nie brała prysznica przez trzy lata"

W ostatnim czasie sporą popularnością cieszą się profile osób zajmujących się sprzątaniem bardzo zagraconych i zapuszczonych domów. Jedną z osób, która prowadzi na TikToku takie konto jest Auri (@aurikatariina), którą obserwuje ponad 9 milionów osób. Na swoim profilu dzieli się nie tylko poradami dotyczącymi sprzątania, lecz także pokazuje efekty sprzątanych przez siebie domów.

Ostatnio Auri podzieliła się filmikiem, który w kilkanaście godzin obejrzało ponad 11 mln osób. Pokazała na nim metamorfozę łazienkę pewnej babci, która nie korzystała z prysznica przez ostatnie trzy lata. Nie da się ukryć, że pomieszczenie było w naprawdę fatalnym stanie, jednak po metamorfozie jest nie do poznania.

Ta babcia nie brała prysznica przez trzy lata. Teraz to zmienię. Sprzątam jej dom za darmo, żeby znów mogła tu mieszkać, mieć normalny i czysty dom. To nie jest oczywiste dla wszystkich, ale nadal każdy zasługuje na czysty dom

- wyjaśniła na nagraniu. 

Internauci zaszokowani tym, co zobaczyli

Pod postem momentalnie pojawiły się tysiące komentarzy od internautek oraz internautów z różnych stron świata, którzy wręcz nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli na filmiku. Wiele osób otwarcie przyznało, że nie byłoby w stanie posprzątać czegoś takiego:

Trzeba mieć psychę
Boże święty...
Za żadne pieniądze bym tego nie sprzątała
Ale musi byś zapach
Jezus
Od tego zapachu pewnie straciłabym przytomność
Nie chce mi się wierzyć, że to naprawdę istniało

- piszą.

Więcej o: