Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski nadali córce kwiatowe imię. Podobne nosi postać z bajki

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pochwalili się w mediach społecznościowych kolejnymi zdjęciami najmłodszej pociechy. Zdradzili też fanom, jakie wybrali imię dla dziecka. Może kojarzyć się zarówno z kwiatami, jak i księżniczką Disneya.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski we wtorek powitali na świecie swoje trzecie dziecko. Para youtuberów od dawna podkreśla, że ich marzeniem jest wielodzietna rodzina i konsekwentnie dąży do jego spełnienia. Pomimo tego, że Sylwia Przybysz ma zaledwie 24 lata, a jej partner 26 lat są rodzicami trzech córek: Poli, Neli oraz... Jak ma na imię najmłodsza z dziewczynek? 

Zobacz wideo Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o łączeniu pracy z wychowaniem dzieci

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzili imię córki

Na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez parę widzimy, jak dziewczynka leży na boku w łóżeczku. "Jaśmina Dąbrowska" - podpisała fotografię dumna mama. Imię Jaśmina pochodzi z języka perskiego i tłumaczy się je jako "dar od Boga". Wierzy się, że osoby o tym imieniu, w dzieciństwie są uparte oraz zachowawcze. Cenią sobie także dobrobyt i wygodę. Cechuje je silna więź z naturą i chęć przebywania na jej łonie. Niektórzy mogą znać imię z bajki "Alladyn", gdzie jedną z postaci była księżniczka Jasmina.

Nie brakowało zachwytów nad imieniem, które youtuberzy wybrali dla córki. "Jakie piękne imię", "Po zobaczeniu relacji Jaśka z „J" miałam nadzieję, że nie będzie to 162727 Julka. Piękne, oryginalne imię!", "Przepiękne imię" - czytamy w komentarzach. A wam, jak się podoba?

 

Sylwia Przybysz o pobycie w szpitalu

Sylwia Przybysz podkreśliła w swoim wpisie, że "wspólny pobyt w szpitalu z tatusiem, wspólne poznawanie dziecka to najpiękniejsze doświadczenie". Podziękowała też fanom za wszelkie słowa wsparcia i dodała, że jest wdzięczna kadrze prywatnego szpitala, w którym rodziła, za opiekę okołoporodową. "Musimy koniecznie nagrać dla Was film i opowiedzieć o tym miejscu, o naszych odczuciach związanych z opieką okołoporodową" - zaznaczyła.

Więcej o: