Tak wyglądałaby dziś Madonna bez zabiegów twarzy? "Na początku byłam zaskoczona"

Gdy Madonna pojawiła się na gali Grammy, wywołała spore poruszenie, za sprawą swojego wyglądu. 64-latka w końcu zabrała głos i przyznała się do poprawek w wyglądzie. Zastanawialiście się, jak wyglądałaby artystka, gdyby nie przeszła żadnej operacji plastycznej? Pewien fotograf podzielił się wizją.

Madonna zapisała się na kartach historii popkultury jako jedna z ważniejszych i bardziej kontrowersyjnych artystek. Piosenkarka od początku kariery w show-biznesie przeszła niesamowitą metamorfozę. Wystąpienia oraz posty w mediach społecznościowych wokalistki nie tylko wywołują szum w komentarzach, ale również są powodem do wielu spekulacji, na temat poprawek w wyglądzie, na które mogła zdecydować się 64-latka. Jakiś czas temu ekspertka od medycyny estetycznej przeanalizowała, jakim zabiegom mogła poddać się gwiazda. Wymieniła wśród m.in. botoks i wypełniacze. 

Zobacz wideo Cenzura w MTV zaczęła się od Queen. Jakie teledyski wzbudziły największe kontrowersje?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Madonna miała operacje plastyczne? Gwiazda muzyki zabrała głos po wystąpieniu na Grammy 2023

Gdy Madonna pojawiła się podczas tegorocznej gali Grammy, nie cichły głosy na temat jej wyglądu. Jej wizerunek był szeroko komentowany w mediach oraz prasie. Nie brakowało również wciąż pojawiających się spekulacji na temat tego, że gwiazda przesadziła z liczbą wykonanych operacji plastycznych. Artystka nie odnosiła się początkowo do tego tematu.

W końcu jednak postanowiła przerwać milczenie, zamieszczając wymowny wpis.

Spójrzcie, jaka jestem teraz słodka, kiedy zeszła opuchlizna po operacji. Lol.

Jak wyglądałaby 64-letnia Madonna zabiegów? Oto kreacja sztucznej inteligencji

Alper Yesiltas to turecki fotograf, który w ramach projektu "Jakby nic się nie stało" tworzy przy pomocy sztucznej inteligencji obrazy znanych osób. Tym razem artysta postanowił ujawnić, jak prawdopodobnie wyglądałaby obecnie 64-letnia Madonna, gdyby nie zdecydowała się na poprawianie urody zabiegami. Jak czytamy w opisie na Instagramie, który znajdziemy pod nazwą @alperyesiltas:

 
Za tym projektem kryje się pytanie 'jak wyglądaliby ludzie, gdyby pewne wielkie wydarzenia im się nie przytrafiły'.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy: 

Na początku byłam zaskoczona, ponieważ ta kobieta wyglądała tak znajomo, a jednak nie mogłam określić, kto to. Kiedy przeczytałam komentarze, zdałam sobie sprawę, że to Madonna.
To jest Madonna? Wygląda jak Nancy ze 'Stranger Things'
Madonna wygląda trochę jak Bonnie Raitt.
Więcej o: