24 elementy za niecałe 100 zł! Ten zestaw z Kaufland przyda się w każdym domu. Inne znajdziesz w Ikea oraz Sinsay

Dokładnie od czwartku 1 czerwca w sklepach Kaufland dostępne są uniwersalne zestawy sztućców. Taki komplet świetnie uzupełni zastawę stołową na różne przyjęcia.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sieć sklepów Kaufland jest znana ze swojej oferty produktów spożywczych, jednak mało kto wie, że dyskont często oferuje także mnóstwo innych artykułów. Oprócz butów, narzędzi ogrodowych czy zabawek w placówkach stacjonarnych możemy nabyć również m.in. zestawy domowe. Tym razem sieć przygotowała komplet praktycznych sztućców.

Zobacz wideo Wracamy na siłownię, czyli jak zaplanować treningi i dobrze się do nich przygotować?

Komplet sztućców od Kaufland. Uzupełni każdą kuchnię

Podczas wyprawiania imprez okolicznościowych, takich jak urodziny czy jubileusze warto posiadać uniwersalny komplet sztućców, który będzie prezentował się solidnie i schludnie. Od kilku dni w sklepach Kauflanda możemy nabyć właśnie taki komplet.

W jego składzie znajdziemy aż 24 elementy, w tym noże, widelce oraz małe i duże łyżeczki. Wszystkie produkty zostały wykonane ze stali nierdzewnej, która jest gwarancją jakości. Warto dodać, że poniższe sztućce bez obaw można myć w zmywarce.

komplet z Kauflandkomplet z Kaufland screen kaufland.pl

Sinsay także sprzedaje podobne zestawy. Piękny kolor

Komplet sztućców od Sinsay doskonale sprawdzą się w trackie uroczystości organizowanej na zewnątrz. Zestaw składa się z 16 elementów, a dokładnie z czterech widelców, noży, łyżek i malutkich łyżeczek. Uwagę przykuwa przede wszystkim pozłacany kolor produktów. Do ich produkcji, podobnie jak w przypadku kompletu z Kaufland także użyto nierdzewnej stali.

komplet z Sinsaykomplet z Sinsay screen sinsay.com

Wielka okazja w Ikei. Zestaw w kuszącej cenie

W bardzo atrakcyjnej cenie możemy nabyć komplet, który znalazłem na stronie internetowej Ikei. To trwałe sztućce do codziennego użytku. Ten zestaw także został stworzony z 16 elementów. Jak widać, nie trzeba wydawać fortuny, aby cieszyć się starannie wykonaną zastawą stołową dla kilku osób.

komplet z Ikeikomplet z Ikei screen ikea.com

Więcej o: