Jak wyglądałaby księżna Diana w długich włosach? To zdjęcie wprawiło ludzi w osłupienie: "Nie"

Z śp. Księżną Dianą nieodłącznie kojarzy się jedno, konkretne uczesanie, któremu legendarna arystokratka była nieustająco wierna. Dzięki technologii wizualizacji i mediom społecznościowym mogliśmy dowiedzieć się , jak wyglądałabyw długich włosach. Internauci byli wprost zachwyceni. "Prawdziwa królowa!" - pisali w komentarzach.
Zobacz wideo Zobacz wideo: 5 nieznanych faktów z życia księżnej Diany

Księżna Diana zjednała sobie serca osób z całego świata. Do tej pory wielu ludzi ubolewa nad jej przedwczesną i tragiczną śmiercią w wypadku samochodowym we Francji. Księżna kojarzona była zawsze z własnym, niepowtarzalnym stylem. Nie unikała wzorzystych sukienek, lubiła żywe kolory, ale przez całe życie nosiła jedną i tę samą fryzurę. 

Internauci zastanawiali się, jak wyglądałaby w dłuższych włosach. Dzięki aplikacji, pozwalającej zmieniać twarz osoby na zdjęciu i całej palecie filtrów, udało się "przymierzyć" twarz księżnej do innego uczesania. Jej blond włosy na wizualizacji, którą udostępniono na  koncie @the.royalwatcher na TiKToku, są znacznie dłuższe.

Księżna Diana w długich włosach. "Prawdziwa królowa"

"Ona jest królową!", "Prawdziwa królowa", Jest taka piękna" - czytamy w komentarzach pod filmem. Choć dłuższe włosy niezaprzeczalnie dodawały Dianie na zdjęciu młodzieńczego charakteru, niektórzy komentujący byli podzieleni. "Pięknie w obu, ale dla mnie wygrywają długie", "Nie, nigdy", "Nie, podobały mi się jej krótkie włosy" - pisali.

W komentarzach znalazły się również wyrazu żalu wobec jej przedwczesnej i tragicznej śmierci.

"Tak naprawdę zastanawiam się, jak wyglądałaby dzisiaj" - napisała jedna z internautek.

Niektórzy internauci wyrazili żal wobec przedwczesnej śmierci Diany.

Nikt nie jest w stanie jej zastąpić
Jedyna i na zawsze moja królowa Diana
To musiało być bardzo bolesne dla jej synów, patrzeć, jak Camilla jest koronowana

Źródło: TikTok

Więcej o: