Ten pastelowy odcień zrobi furorę latem. Subtelny i z klasą. Księżna Kate pokazuje, jak go nosić

Często uważano go za nieco zbyt słodki i dziecinny kolor. Teraz nabiera nowego charakteru i w końcu wchodzi na salony. Księżna Kate pokazuje, jak elegancko i wyrafinowanie wygląda cukierkowy róż.

Kolor różowy zaszufladkowano dawno temu. Od dekad uważany był przede wszystkim adekwatny dla małych dziewczynek, a jeśli sięgały po nie te starsze, to uznawano to za nieco infantylny wybór. Cukierkowy odcień różu dotychczas nie był traktowany zbyt poważnie, ale lato 2023 ogłasza go gorącym trendem. Już teraz w życie wprowadza go sama księżna Kate.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Uroczy, subtelny, ale i z klasą. Róż niejedno ma oblicze

Garnitur damski to sposób na stylizację z efektem wow. Księżna Kate często sięga po takie modowe rozwiązanie, ponieważ wygląda elegancko, ale pasuje również do tych mniej oficjalnych okazji, których w jej królewskim życiu nie brakuje. Ostatnio Kate zaskoczyła kolorem jednego ze swoich garniturów, mianowicie miał on cukierkowy odcień różu.

 

I wyglądał wprost obłędnie. Do taliowanej marynarki i cygaretek księżna dobrała koszulę w identycznym odcieniu, a także białe szpilki i perłowe dodatki. Tym sposobem udowodniła, jak wyrafinowanie może wyglądać taki odcień różu. Księżna ewidentnie ma do niego słabość, ponieważ niewiele wcześniej pojawiła się w stylizacji w podobnym tonie.

Sukienka koszulowa o dwóch obliczach. Jest dziewczęco, ale i elegancko

Księżna Kate oczywiście najczęściej pokazuje się w różnej maści sukienkach. Niedawno wybrała różową sukienkę koszulową, która łączy w sobie elegancję i pewien dziewczęcy urok.

 

Krój jest bardzo elegancki, ale smaczku dodaje transparentna warstwa, a także plisowane zakładki. Róż to nie tylko aktualny trend, jest kolorem, który pasuje do wielu typów urody, dlatego warto go uwzględnić w stylizacjach na lato 2023. Sprawdzi się idealnie jako kolor kreacji na wesele i nie tylko.

Więcej o: