Pokaż swojemu fryzjerowi najgorętszy trend lata! Ten kolor sprawia, że włosy lśnią i wyglądają zdrowo

Głęboki, karmelowy blond to idealny wybór na lato. Podkreśla opaleniznę, nie jest banalny i znacznie lepiej znosi upływ czasu. Tylko spójrzcie na te refleksy!

Wraz z nadejściem wiosny i lata wiele z nas kusi metamorfoza. Chociaż niektóre zadowalają się samym refleksami bądź odświeżeniem cięcia, inne stawiają na całkowitą odmianę. A co lepiej zaspokoi chęć zmiany, jeśli nie przepiękny odcień blondu? W tym sezonie stawiamy na karmelowy! 

Karmelowy blond. Idealne włosy na lato 2023

Karmelowy to idealny kompromis pomiędzy klasycznym jasnym brązem, a żółtym blondem. Wszystkim kobietom, które chcą rozjaśnić kolor, ale obawiają się nienaturalnych tonów, które często towarzyszą farbowanym blondynkom, to właśnie karmelowy odcień polecam. 

Ta ciepła mieszanka kolorystyczna idealnie pasuje do kobiet o brzoskwiniowej i oliwkowej karnacji. Ciepłe nuty przepięknie się uzupełniają, a głębia koloru sprawia, że kolor przepięknie pracuje. Idealna mieszanka złocistego i miodowego blondu podkreśli lenią opaleniznę, a działanie promieni słonecznych jeszcze mocniej podkreśli kontrast kolorystyczny. Karmelowy blond to odcień, który możesz nosić na wiele sposobów. Oprócz refleksów, poleca się także sombre - przejście z ciemniejszego koloru do jasnego na końcówkach, ale to też kolor, który świetnie przyjmie balejaż

 

Jak udoskonalić kolor na lato? 

Nautarlne szatynki, które nie chca całkowicie zmieniać koloru włosów, ale również pragną swojej letniej metamorfozy pokochają karmelowe refleksy. Jaśniejsze od twojego naturalnego koloru o 1-3 tony nadają im efektu 3D i odświeżają fryzurę. To koloryzacja, która zdecydowanie zyskuje na długich i gęstych włosach, które w pełni pozwolą zaprezentować szeroką gamę odcieni i refleksów. 

 Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: