Tak wyglądała Anna Mucha jako dziecko. Fanka: "A ja myślałam, że to chłopczyk"

Anna Mucha doskonale wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Ostatnio aktorka podzieliła się na Instagramie swoim zdjęciem z dzieciństwa, a przy okazji poruszyła temat posiadania dzieci. "Bo dzieci są jak bąki - swoje akceptujesz, cudze są nie do zniesienia!".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju, a zdaniem wielu osób także jedna z najatrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze wielu fanek i fanów, Anna Mucha aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 966 tys. osób, z którymi aktorka regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 

Zobacz wideo Co chciałabyś/chciałbyś usłyszeć od mamy?

Anna Mucha na zdjęciu z dzieciństwa. "Rozwaliła mi pani system"

Przy okazji Dnia Dziecka, Anna Mucha opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z dzieciństwa. Poruszyła także temat posiadania dzieci oraz tego, że wiele osób świadomie decyduje się rezygnować z bycia rodzicem.

- To niezwykłe, jak zły PR mają dzieci! Tak, przyznaje: kiedyś sama się do tego "dołożyłam", słynnym swego czasu tekstem o tym, dlaczego nie lubię dzieci... Bo dzieci są jak bąki - swoje akceptujesz, cudze są nie do zniesienia! Dziś, przy niezwykle trudnej i skandalicznej (!) polityce państwa wobec kobiet, dzieci i rodzin wcale się nie dziwie, że "dzietność" nam spada... a jednocześnie przykro mi, że część z moich ważnych dla mnie, świadomych, wykształconych, odpowiedzialnych przyjaciół w sposób rozmyślny decyduje się nie być rodzicami... I choć powody są różne, to te ekonomiczno-społeczne są ważne, często powtarzane, a niepewność jutra wcale nie pomaga... - napisała.

 

Reakcja fanek i fanów na post Anny Muchy

Pod postem udostępnionym przez aktorkę szybko pojawiły się komentarze od internautek oraz internautów. Część osób odniosła się do zdjęcia, inne do treści:

Dzietność spada, bo ludziom się nie chce. Nie chce brać odpowiedzialności za drugą osobę, za rodzinę, za dziecko. Ludzie dziś są leniwi
Jaka słodka
Piękna kiedyś, piękna dziś
A ja myślałam że to chłopczyk na tym zdjęciu. Czasy PRL-u tak zdjęcia robili zabawne i nie tak piękne jak dziś
To naprawdę Ania
Śliczna w każdym wieku
Dzieci są jak bąki - i tu kochana pani Aniu rozwaliła mi pani system

- piszą.

Więcej o: