"Znalazłam robaki między palcami". Gdy pokazała swoje stopy, ludzi zamurowało

Widzowie byli zszokowani tym, co zobaczyli w jednym z ostatnich odcinków programu TLC "Dr Pimple Popper". Do znanej, amerykańskiej dermatolog zgłosiła się kobieta z bardzo zaniedbanym stanem chorobowym stóp.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Justyna Gradek o operacjach za granicą: Turcja jest pionierem jeśli chodzi o.

"Dr Pimple Popper" (w polskiej wersji językowej znana jako "Dr Pryszczylla" - red.) to popularny program emitowany na antenie TLC, w którym występuje amerykańska dermatolog Sandra Siew Pin Lee Rebish. Lekarka przyjmuje pacjentów z nietypowymi przypadkami schorzeń twarzy i skóry w swojej klinice Skin Physicians & Surgeons w Upland, w Kalifornii. Kobieta jest także gwiazdą Internetu, a jej kanał na Youotube śledzą tysiące osób z całego świata.

Widzowie "Dr Pimple Popper" przywykli już do drastycznych scen i zbliżeń na różnego rodzaju narośla oraz zmiany skórne. Jednak jeden z ostatnich odcinków pozostawił po sobie niesmak i wprawił fanów w osłupienie. Do Dr Lee zgłosiła się kobieta, która miała problem z ogromnie łuszczącymi się stopami. W pewnym momencie kobieta wyjawiła coś, co dogłębnie zszokowało oglądających. 

"Znalazłam robaki między palcami u stóp"

Podczas rutynowego wywiadu przed kamerą, pacjentka wyjaśniała, co doprowadziło ją do takiego stanu zdrowotnego. Na poszczególnych kadrach pokazano jej stopy, które były pokryte modzelami, pożółkłą skórą plamami i podrażnieniami. Skrótowe ujęcia odcinka można zobaczyć, klikając tutaj.

Znalazłam robaki między palcami u stóp. Mój syn podszedł i powiedział: 'Nie możesz tu dłużej zostać, musisz jechać do szpitala!'. Pojechałam więc do szpitala i opatrzono mi rany. Zrobili prześwietlenie (...) i odesłali mnie do domu.

- powiedziała uczestniczka programu. Ze smutkiem przyznała również, że "przez lata była u wielu lekarzy", ale żaden nie był w stanie jej pomóc.

"Gdzie była jej rodzina?"

W komentarzach na Instagramie wielu ludzi wyraziła współczucie wobec sytuacji seniorki. "Służba zdrowia powinna wprowadzić comiesięczne kontrole stanu zdrowia dla unieruchomionych seniorów! Jeśli mamy płacić podatki… niech to będzie coś wartego zachodu. To jest dzikie..." - napisał jeden z internautów.

Proszę, umieśćcie ją w szpitalu lub na odwyku, aby mogła otrzymać odpowiednie leczenie. Gdzie była jej rodzina, która pozwoliła na coś takiego?

- wskazywała kolejna osoba. 

"Mam nadzieję, że otrzyma pomoc" - dodawał następna komentująca.

Źródła: TLC/Instagram

Więcej o: