Jakie kolczyki na wesele? Urokliwa biżuteria nie musi kosztować milionów! Poznaj ofertę popularnych sklepów

Sezon wesel zbliża się do nas wielkimi krokami, a tym samym planowanie kreacji. Bycie gościem na tak wyjątkowej okazji często wiąże się z dużymi kosztami, takimi jak nowa sukienka czy prezent dla młodych. Na pomoc nadwyrężonemu portfelowi przychodzą popularne sklepy, oferując biżuterię w atrakcyjnych cenach.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kolczyki to wspaniałe uzupełnienie weselnych kreacji. Dodają szyku i elegancji i są nieodzownym elementem stylizacji na wyjątkowe okazje. Uczestniczenie w weselu jako zaproszony gość często wiąże się jednak z dużymi wydatkami. Jeśli wesele jest oddalone od miejsca zamieszkania, trzeba przeznaczyć fundusz na dojazd. Dodatkowo trochę też idzie na prezent dla młodych, czy kolejną już sukienkę. Ostatnią na liście rzeczy do kupienia może być nowa biżuteria. Nie trzeba jednak z niej rezygnować. Na pomoc nadwyrężonemu portfelowi ruszają popularne sieciówki, włączając do swojej oferty kolczyki w atrakcyjnych cenach. Wyróżniłam dla ciebie trzy propozycje cechujące się ponadczasowym designem, który może ci posłużyć nie tylko na jedno wesele, ale na lata. 

Zobacz wideo Trwały i upiększający makijaż na wesele krok po kroku

Zestaw kolczyków z Action. Klasyczne kółka w oryginalnym wydaniu 

Moją pierwszą propozycją są kolczyki z Action, które wyróżniają się nie tylko swoim pięknym designem, ale również atrakcyjną ceną. Składają się z połączenia trzech pół okręgów, o różnej wielkości i wykończeniu. Największy ze środkowym tworzą kształt księżyca, co prezentuje się zjawiskowo. W zestawie znajdują się również 4 pojedyncze kolczyki, które możesz łączyć ze sobą w asymetryczne komplety.

kolczykikolczyki Action

Złote kolczyki z Sinsay. Ponadczasowa elegancja sprawdzi się na wszelkie okazje

Kolczyki Sinsay to klasyczne kółka o spiralnym wykończeniu. Taka biżuteria jest ponadczasowa i cudownie sprawdzi się zarówno na wesele jak i na co dzień. Są dyskretnym i eleganckim dodatkiem, który nigdy nie wyjdzie z mody. Świetnie będą wyglądać w połączeniu ze spiralnymi złotymi pierścionkami.

KolczykiKolczyki Sinsay

Zachwycający zestaw kolczyków z H&M. Elegancja i szyk do wyboru do koloru

H&M postawił na różnorodność. W zestawie znajduje się 6 par kolczyków kółek o różnej wielkości i wykończeniu. Możemy w nim znaleźć od gładkich klasycznych złotych kółek po te z kamieniami, perłami czy ozdobną zawieszką. Taki komplet będzie niezawodny w tworzeniu niezliczonej ilości stylizacji. Kolczyki są eleganckie, szykowne i wielozadaniowe. Będą cudownym uzupełnieniem twojej weselnej kreacji. 

KolczykiKolczyki H&M

Więcej o: