Totalny hit w Ikei! Zestaw 16 elementów za 19 zł. Nierdzewna stal, do każdej kuchni. Podobne w Sinsay i Lidlu

Ten zestaw w Ikei jest umieszony w kategorii "Top seller". Znajdziemy w nim aż 16 sztuk w bardzo kuszącej cenie. Podobne komplety przygotowały Lidl i Sinsay.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zapewne każda nasza czytelniczka wie, że w sklepach Ikea można kupić dosłownie każdą potrzebną rzecz do salonu, ogrodu czy kuchni. Podczas przeglądania poszczególnych ofert marki natknąłem się na pewien zestaw, który przykuł moją uwagę. O czym mowa? O komplecie sztućców, czyli niezbędnym zestawie w każdym domu.

Zobacz wideo Jesteś odwodniony? Zrób sobie domowy izotonik!

Ikea sprzedaje zestawy sztućców. Ależ kusząca cena

W trakcie organizowania urodzin czy innej imprezy okolicznościowej w domu niezbędnym jest posiadanie praktycznego i uniwersalnego kompletu sztućców. Jeśli w dużym zestawie zabraknie kilku elementów, warto posiadać nieco mniejszy, rezerwowy, który można wykorzystać także podczas obiadu w węższym gronie.

Taką propozycję przygotowała Ikea. W komplecie popularnej marki znajdziemy aż 16 elementów w niesłychanie zadowalającej cenie. Sztućce wykonane są ze stali nierdzewnej, która jest trwała i prosta w czyszczeniu.

komplet z Ikeikomplet z Ikei screen ikea.com

Złoty komplet z Sinsay. Klasa i elegancja

Niewątpliwe najbardziej charakterystyczną cechą kompletu od Sinsay jest błyszczący, złoty kolor, który posiadają sztućce. Zestaw składa się z czterech łyżek i łyżeczek oraz takiej samej ilości noży i widelców. Taki komplet może posłużyć podczas szczególnych okazji. Warto dodać, że należy go myć tylko ręcznie.

komplet z Sinsaykomplet z Sinsay screen sinsay.com

Lidl również oferuje podobne zestawy. Konkretne przeznaczenie

Ostatnią propozycją kompletu sztućców będą elementy, mają nieco inne przeznaczenie. W tamtejszym zestawie znajdują się m.in. łyżeczki do espersso, kawy, noże do masła czy widelczyki do ciasta. Takie przedmioty również są bardzo potrzebne do kompletnego uzupełnienia zastawy stołowej. Ponadto cena kompletu jest zbliżona do wartości zestawu od Ikei.

komplet z Lidlakomplet z Lidla screen lidl.pl

Więcej o: