Jula, Decathlon i 4F mają prawdziwą gratkę na piesze wycieczki. Turyści uwielbiają te spodnie za wygodę

Oferta marketu Jula rozrasta się coraz bardziej. Już teraz można tam kupić wygodne i solidne szorty na wszelkie wakacyjne wyprawy. Z pewnością przydadzą się każdemu miłośnikowi aktywnego trybu życia. Sprawdź!

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Oferta marketu Jula rozrasta się z dnia na dzień. Ostatnimi czasy można tam już znaleźć także ubrania. Mnie w oko wpadły szorty turystyczne, które latem będą jak znalazł. Zwłaszcza jeśli planujesz wyjazd w góry lub spacery na łonie natury. Podobnych, solidnych propozycji nie trzeba szukać daleko. 4F i Decathlon także posiadają solidne krótkie spodenki na każde warunki.

Zobacz wideo Wybierasz się w góry? Bądź ostrożny i sprawdź, jak się przygotować

Nowe szorty w Jula. To coś dla miłośników długich wypraw

Udany wakacyjny wyjazd u każdego może oznaczać coś innego. Niektórzy uwielbiają spędzać swój urlop aktywnie. W tym czasie uprawiają sport lub udają się na piesze wędrówki. Bardzo pomocne w takich wyprawach mogą okazać się specjalne spodenki turystyczne.

W markecie Jula dostępne są właśnie takie szorty. Zostały wykonane z rozciągliwej tkaniny, zapewniającej pełną swobodę ruchów. Do tego zastosowano też wodoodporną impregnację. W pasie dodano elastyczną gumkę, nie brakuje też pojemnych kieszeni.

Nowości w markecie JulaNowości w markecie Jula (fot. Jula)

Takie szorty doskonale sprawdzą się podczas wycieczek w góry. Tam, często warunki pogodowe zmieniają się w kilka minut, więc spodnie nieprzepuszczające wilgoci, sprawdzą się doskonale. Ponadto są też stworzone do wszelkich wspinaczek, gdyż nie ograniczają cię w żaden sposób.

Te szorty z 4F i Decathlonu żadnej pogody się nie boją. Solidne i praktyczne

Na wyprzedaży 4F znalazły się bordowe szorty z technologią 4WayStretch. Oznacza to, że rozciągają się one w czterech kierunkach. Do tego zapewniają oddychalność i odprowadzanie wilgoci. Takie szorty są pozycją obowiązkową, jeśli latem planuje się jakiekolwiek aktywności.

Szorty do zadań specjalnych na latoSzorty do zadań specjalnych na lato (fot. 4F/Decathlon)

Podobne modele proponuje marka Forclaz w Decathlonie. Znowu wymienione zostają najważniejsze cechy, czyli elastyczność, wygoda, duża ilość kieszeni. Tutaj dodatkowo wszyto wstawki na wysokości pośladków, zwiększające wytrzymałość. Obie pary szortów nie zajmują dużo miejsca i bez problemu zmieszczą się w twoim bagażu.

Więcej o: