Takich paznokci jeszcze nie było! Ten trend podbija internet. Wakacyjny manicure w nieszablonowym wydaniu

To o ten kolorowy i niezmiernie kreatywny manicure proszą kobiety w salonach kosmetycznych. To zdecydowane przeciwieństwo nudy. Energiczne paznokcie podbijają internet, dając powiewu świeżości w świecie manicure.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Tęcze, uśmiechnięte buźki, moc kolorów i wiele innych... tego trendu nie da się jednoznacznie opisać. Wyróżnia się on niezmierną kreatywnością, wykorzystując szeroką gamę kształtów, kolorów i wzorów. Paznokcie w tym stylu przyciągają uwagę i robią wrażenie, oraz wymagają dużej cierpliwości i precyzji do wykonania. Wyglądem przypominają kreskówki bądź komiksy i zachwycają optymistycznymi malunkami. Przyjrzyjmy się im bliżej. 

Zobacz wideo Paznokcie w kolorze wina i złota krok po kroku

Manicure w cukierkowym stylu. Paznokcie z uśmiechem dodają optymizmu 

W pierwszej wersji tego kreatywnego manicure królują przeróżne wzory. Możemy zobaczyć gwiazdkę, uśmiechnięte buźki, kwiatki, szlaczki oraz tęczowe serduszko. Taki manicure jest świetnym sposobem, by wyrazić się artystycznie i poeksperymentować z różnymi kształtami. Choć zastosowanych jest wiele barw, wspaniale się one ze sobą komponują, tworząc zgraną całość. Róż, pomarańcz, żółty oraz zielony to ciepłe barwy, które dodają optymizmu, a błękit i fiolet delikatnie je kontrastują. 

 

Kontrastujące wzory na poszczególnych paznokciach. Kreatywny manicure na lato

W kolejnym manicure króluje kontrast. Każdy paznokieć ma swój niepowtarzalny wzór oraz gamę kolorystyczną. Płytka kciuka pokryta jest filetowym lakierem z pomarańczową gwiazdką. Palec wskazujący ozdobiony jest żółtym lakierem w czarne uśmiechy. Paznokieć palca środkowego zerka na nas zielonymi oczami na błękitnym tle. Płytkę palca serdecznego rozświetla tęcza, a palca małego ozdabiają krowie łatki. Wzory i kolory nawzajem się kontrastują, co stwarza niesamowity efekt. 

 

Bajkowy manicure w pastelowych kolorach. Paznokcie z odrobiną magii 

Pastelowe kolory wspaniale współgrają z tym trendem. W tej wersji płytki paznokcia pokryte są bazowym kolorem w odcieniu nude, zbliżonym do naturalnej barwy paznokcia. Na nim namalowane są przeurocze wzory. Paznokieć kciuka pokryty jest na brzegach drobnymi kolorowymi kropeczkami. Palec wskazujący zdobi tęcza. Z paznokcia palca środkowego uśmiechają się do nas kolorowe okrągłe buźki, a na palcu serdecznym znajdują się białe kwiatki. Płytka palca małego pokryta jest w pastelowe chmurki. Efekt jak z bajki. Co sądzicie o tym kreatywnym trendzie?

 
Więcej o: